Творець Dogecoin, Джексон Палмер: 2018 буде роком форків

CryptoExplorer         Немає коментарів         Dogecoin
244 перегляди
Творець Dogecoin, Джексон Палмер (Jackson Palmer) вважає, що 2018 рік стане роком форків. Про це він розповів в інтерв'ю CoinTelegraph.
Палмер пророкує перенасичення ринку криптовалют цифровими активами і токенами, аж до того, що «їх цінність і невід'ємна практичність, навпаки, буде прагнути до нуля». На його думку, це викликано неправильним ставленням до криптовалют і DLT в принципі, причому проблема назрівала роками:

На жаль, мені здається, що багато негативних моментів, які вже виявлялися в 2013 році, тільки посилилися в нинішньому суспільстві. Здебільшого, недавнє зростання інтересу до технології викликане не її здатністю вирішувати реальні проблеми або практичною користю, а, скоріше, виключно бажанням зробити легкі гроші. Само собою, це не стійкий тренд, але ми всі бачили, як буквально тисячі проектів розкрутилися виключно на увазі, підживленій жадібністю.


Сам Палмер вже відійшов від справ - саме через криптоспільноти. На даний момент він працює менеджером по продукції в Bay Area і веде навчальний канал про криптовалюти і суміжні теми на YouTube. Свою роботу в Dogecoin колишній розробник коментує так: «Якщо навіть її (Dogecoin) існування або її історія збагатять раціональною, фактологічною думкою переповнену хайпом криптоіндустрію, значить, воно було того варте».

За словами Палмера, зараз Dogecoin зайнята масштабним оновленням коду для підвищення продуктивності і безпеки. Останній такий апгрейд, як стверджує Палмер, проводився в 2015 році.

Нарешті, Палмер заявив, що проблема не тільки в жадібності інвесторів і керівників криптостартапів, а й в надмірній захопленості розробників самою технологією.

Важливо, щоб розподілені реєстри і технологія блокчейн перестали бути новаторським рішенням в вічних пошуках проблем і замість цього приносили реальну користь суспільству. [...] Довговічні, значимі технології в цьому світі - це технології з людським обличчям, а не спосіб отримати Lamborgini для щасливих молодиків.


Останній сентимент не випадковий: Dogecoin відома проведенням благодійних акцій і в цілому соціальною орієнтованістю. Минулого літа представники компанії роздавали брендовані шкарпетки бездомним, а також зібрали для бідних жителів Бразилії понад 200 літрів молока.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?