Став відомий розмір винагороди майнерам Ethereum при гібридному механізмі PoW/PoS

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum майнінг
517 переглядів
Розробники Ethereum представили технічні характеристики першого етапу майбутнього оновлення Friendly Finality Gadget Casper (FFG Casper), яке дозволить мережі перейти на гібридний механізм консенсусу Proof-of-Work (PoW) / Proof-of-Stake (PoS). Про це пише Trustnodes.

Зокрема, в документації вказаний такий важливий параметр, як нагорода майнерам за знайдений блок з використанням алгоритму Proof-of-Work: після вступу в силу нових правил, винагорода буде знижена на 80% - з 3 ETH до 0,6 ETH.

«У представлених специфікаціях першого етапу Casper описаний перехід з чистого Proof-of-Work на гібридну систему PoW/PoS. У цій схемі вся механіка Proof-of-Work зберігається, однак винагорода за блок буде знижена (0,6 ETH) і додається механізм PoS», - кажуть розробники.

Також зазначається, для відображення цієї механіки будуть модифіковані правила вибору форку, тобто способу, за допомогою якого клієнт визначає «канонічний ланцюг».

Як зазначає видання, в опублікованій документації не вказана винагорода для PoS-майнерів. В теорії можна було б припустити, що в їх користь будуть перерозподілені 2.4 ETH, які залишилися, однак, з огляду на значно знижену вартість цього методу, не можна виключати, що нагорода стейкерам виявиться ще нижчою.

Раніше засновник Ethereum, Віталік Бутерін, вже заявляв, що з інтеграцією шардінгу і протоколу Casper винагорода майнерам може бути знижена до 0.22 ETH за блок.

На даний момент FFG Casper знаходиться в тестовій мережі і коли він з'явиться в основній мережі, наразі невідомо. Ряд розробників передбачає, що це відбудеться не раніше кінця 2018 року або навіть першого кварталу 2019 року. У той же час не виключено, що загроза появи ASIC-майнерів для Ethereum може змусити розробників протоколу прискорити цей процес.

Як ми вже писали раніше, розробник Ethereum, Влад Замфір, провів опитування щодо ідеї потенційного хардфорку, який може зробити марними ASIC-майнери. За його підсумками більше половини тих, хто проголосував, заявили про готовність підтримати подібну ініціативу.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах