Джон Матоніс: великі банки приходять на крипторинок - Bitcoin буде рости

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
400 переглядів
Джон Матоніс, співзасновник Bitcoin Foundation і управлінець в VISA, заявив, що вхід великих банків і фінансових інститутів таких, як Goldman Sachs, в криптопростір призведе до збільшення ліквідності Bitcoin-а і, відповідно, ціни.

Вважаю, що це прекрасно, що вони входять на ринок, так як це додасть ліквідності. Вони будуть розвивати ринок ф'ючерсів, опціонів і я вважаю, ми навіть побачимо ринок процентних ставок на банківські Bitcoin-інструменти. Ми вже звикли чути про Libor (London Interbank Offered Rate -Лондонська міжбанківська ставка пропозиції), індекс процентних ставок на Bitcoin буде «Bibor»


Криптовалютний ринок володіє високою волатильністю. Одна з основних причин такої екстремальної волатильності - це недолік ліквідності. Обсяг щоденних торгів Bitcoin та інших основних криптовалют істотно знизився після великої корекції в січні, разом з ціною на Bitcoin.

Значне просідання обсягів торгів дозволило акулам і інвестиційним інвесторам на ринку ф'ючерсів маніпулювати ринком, що є однією з основних причин, чому ринок демонструє спад в останні кілька місяців.

Нещодавно Chicago Board Options Exchange (Cboe) запропонувала регулятору США SEC дозволити ETF продукти на таких біржах країни, як Nasdaq або NYSE. Вхід на ринок таких фінансових інститутів, як Goldman Sachs призведе до зростання числа інституційних та індивідуальних трейдерів на ринку.

В даний час, попит від інституційних інвесторів в США відносно високий, але дійсний капітал, що приходить на криптовалютний ринок від фінансової індустрії майже відсутній. В Японії, в той же час, інституційні інвестори вкладають великі суми грошей в криптовалюти через торгівельні платформи, створені для індивідуальних трейдерів.

Матоніс також підкреслив, спеціально для скептиків, які вважають Bitcoin бульбашкою, що Bitcoin - це не бульбашка, а голка, яка прорве бульбашку глобального фінансового ринку. Він заявив, що ринок фондових акцій і облігацій є багатомільярдними бульбашками, які в середньостроковій перспективі неминуче луснуть.

Для людей, які говорять, що Bitcoin - бульбашка, я скажу: Bitcoin - це голка, яка проткне бульбашку. Бульбашкою є божевільний ринок облігацій і фейковий ринок фондових паперів, що утримуються на плаву центральними банками. Вони і є бульбашками


, - додав Матоніс.

Залишається неясним, коли основні фінансові інститути будуть готові до виходу на ринок. У мейнстрім медіа особливо в таких регіонах, як Південна Корея, ринок криптовалют в останні кілька місяців підноситься як гральна екосистема. Якщо ринок відновиться в короткостроковій перспективі і такі криптовалюти, як Bitcoin, відскочать до своїх рекордних висот, банки будуть готуватися до зростаючого попиту.

Буде потрібно як мінімум кілька місяців, щоб побачити великі банки в грі. Але коли це станеться, ринок отримає істотну ліквідність і загальнодоступні інструменти інвестування.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах