Новий різновид вірусу-майнера виводить з ладу Android-смартфони

CryptoExplorer         Немає коментарів         Android
424 перегляди
Антивірусна компанія Trend Micro виявила новий вірус під назвою HiddenMiner, який використовує потужності інфікованих Android-смартфонів для видобутку криптовалюти Monero. Майнер здатний вивести гаджет з ладу надмірним навантаженням на процесор, повідомляється в блозі компанії.

За словами інженерів Trend Micro, в коді програми HiddenMiner відсутній перемикач, контролер або оптимізатор. Іншими словами майнер видобуває Monero до тих пір, поки ресурси пристрою не будуть повністю вичерпані.

HiddenMiner маскується під додаток для оновлення Google Play і змушує користувачів активувати його в якості адміністратора пристрою. Після надання дозволу HiddenMiner почне видобувати Monero в фоновому режимі. При спробі змінити повноваження додатку, він може блокувати смартфон.


Першими ознаками наявності HiddenMiner в телефоні називають перегрів гаджета і різні збої в роботі.

Ми заглибилися в HiddenMiner, виявили пули і гаманці Monero, пов'язані з шкідливим ПЗ і дізналися, що один з його операторів зняв з одного з гаманців 26 XMR (або $ 5360 за станом на 26 березня 2018 року). Це вказує на досить активну кампанію по використанню заражених пристроїв


, - заявили представники Trend Micro.


HiddenMiner поширюється через сторонні магазини додатків. Найбільше постраждалих від нього користувачів проживають в Китаї і Індії. Фахівці Trend Micro відзначають, що позбутися від майнера можна. Потрібно перезавантажити пристрій в безпечному режимі і видалити обліковий запис адміністратора і сам додаток.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах