Alibaba подали в суд на творців монети Alibabacoin

CryptoExplorer         Немає коментарів    
365 переглядів
Компанія Alibabacoin Foundation, розташована в Дубаї, яка стоїть за створенням криптовалюти Alibabacoin, отримала судовий позов за порушення прав зареєстрованої торгової марки від комерційного гіганта Alibaba.

Відповідно до документу, спрямованого до Окружного суду Манхеттена (Нью-Йорк), Alibaba звинувачує розробників монети в «загальновідомому, повторюваному і навмисному введенні в оману» шляхом використання її торгової марки для того, щоб споживачі повірили, що цифрова валюта пов'язана з інтернет-гігантом.

Друга стадія ICO Alibabacoin стартувала 16 березня і була розділена на 11 раундів по 10 днів кожен. Команді вже вдалося зібрати $ 3,5 мільйона: 50 мільйонів токенів були продані в першому раунді за п'ять днів.

Токени допомагають скористатися новою технологією ідентифікації по обличчю користувача для оплати онлайн послуг або покупок замість менш безпечних крипто-гаманців.

Судовий процес був ініційований з метою зупинити подальший продаж токенів, а також отримати компенсацію за завдані збитки, передбачену законодавством Нью-Йорка.

Місцевий суддя Кімба Вуд (Kimba Wood) зобов'язав компанію Alibabacoin в термін до 11 квітня надати докази своєї невинності і обґрунтувати, чому їх не варто карати.

У той же час Alibaba як і раніше не має наміру ніяким чином брати участь в криптовалютному ринку.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах