Майнерська материнська плата AsRock H110 Pro BTC+ з підтримкою 13 відеокарт

CryptoExplorer         Немає коментарів         AsRock материнська плата
363 перегляди
Завдяки компанії AsRock, нам нарешті вдалося отримати для тестування зразок їх нової материнської плати для майнінгу криптовалют - H110 Pro BTC+ з 13 слотами PCI-E, тому ви можете очікувати детального огляду новинки найближчим часом.

Дана модель материнської плати повинна з'явитися в роздрібному продажі в кінці цього місяця, так що наразі вона не доступна на ринку. Випуск нової версії материнської плати для майнінгу криптовалют від AsRock виявився чудовою ідеєю, особливо через збільшення конкуренції на ринку обладнання для майнінгу і практично повної відсутності в продажу популярних майнерських материнок, таких як AsRock H81 Pro BTC і майнерських материнок інших брендів, таких як Biostar, яка, так само, анонсувала кілька моделей материнських плат, призначених для майнінгу.

Материнська плата AsRock H110 Pro BTC+ цікава в першу чергу тим, що має 13 слотів PCI-E і, в теорії, на її основі можна буде зібрати майнінг-ріг з 13-ма відеокартами. На так давно ми натрапили на інформацію, що новинка зможе працювати "з коробки" з 13 відеокартами під управлінням операційних систем Windows або Linux. Якщо під Linux робота з 13 відеокартами не здається нам проблемою (наприклад дистрибутив EthOS цілком успішно з цим справляється), то під Windows (для відеокарт AMD) існує обмеження до 8 GPU в драйверах, однак у вас залишається можливість запустити 8 GPU від AMD + 5 GPU від NVIDIA на одній материнській платі.


Збірка майнінг-рігу з 13-ма відеокартами може викликати й інші проблеми, наприклад у вас з'явиться проблема з вибором блоку живлення. Вам буде потрібно використовувати кілька блоків живлення (БЖ) в одному різі, так як не існує блоку живлення, який зможе потягнути 13 відеокарт таких як RX 580, GTX1060, GTX 1070, GTX 1080 Ti або інших. Крім того, вам не вистачить конекторів живлення від одного БЖ.


Непоганою ідеєю буде збірка майнінг-рігу на Middle-End відеокартах, таких як NVIDIA Geforce GTX 1050, GTX 1050 Ti, AMD Radeon RX 460. Цьому сприяє велика кількість PCI-E слотів на материнці і доступність цих відеокарт в магазинах (чого не скажеш про більш продуктивні рішення, які придбати зараз в достатній кількості практично не реально). Щоб допомогти вам зібрати мульти-PCU конфігурацію майнінг-рігу, AsRock навіть включили в комплект поставки кабель живлення для 2 БЖ, однак, якщо ви хочете використовувати конфігурацію з 3 блоками живлення або більше, вам доведеться знайти інше рішення.


Уявіть, як складно буде вибрати блоки живлення, якщо ви захочете зібрати майнінг-ріг з 13 GPU Geforce GTX 1080 Ti, кожна з яких споживає по 250 Ват. Така конфігурація буде споживати близько 3250 Ват і ви, навряд чи, знайдете навіть два блоки живлення, які в сумі зможуть видати таку потужність. Крім того, в цьому випадку вам знадобиться 13 8-pin + 13 6-pin роз'ємів живлення і так само 13 4-pin MOLEX конекторів для додатково живлення райзерів. Так само будьте обережні і не підключайте велику кількість компонентів до одного кабелю живлення.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах