Майнінг з Nvidia: сильні та слабкі сторони

CryptoExplorer         Немає коментарів         майнінг відеокарта Nvidia
220 переглядів
Відеокарти Nvidia різко перетворилися з улюбленців геймерів в кращих друзів майнерів. Високий попит підняв ціни і створив проблеми з наявністю. В результаті компанія навіть рекомендувала рітейлерам продавати не більше двох пристроїв в одні руки. Сьогодні дізнаємося про головні переваги «зелених» карт і причини їх шаленої популярності.

Переваги відеокарт Nvidia


Енергоефективність


«Зелені» карти обходять AMD по параметру енергоспоживання. У «червоних» конкурентів великі потужності, але вони і більш ненажерливі. Пристрої Nvidia відрізняються оптимізованими показниками роботи і меншою витратою кіловат. Це добре позначається на рахунках за електрику і окупності вкладень.

Комфортні умови роботи


Через збалансовані показники карти Nvidia менше нагріваються і не так сильно шумлять. Це робить їх придатними для установки вдома - прокидатися через настирливий гул навряд чи доведеться.

Гарна підтримка


Моделі Nvidia користуються популярністю, тому встановити і налаштувати пристрій для роботи через велику кількість прикладів в інтернеті простіше. Звідси випливає й інший плюс: в разі виникнення проблеми онлайн-ком'юніті поділиться досвідом і вирішить неполадки. На відміну від AMD, карти Nvidia не треба піддавати змінам BIOS для оптимальної настройки. Окремо потрібно згадати регулярні оновлення драйверів.

Так виробник піклується і підвищує надійність пристроїв.

Видобуток без незручностей


Карти Nvidia гарні для майнінгу на двох алгоритмах - Dagger Hashimoto і Equihash. Користувач отримує свободу дій і може без проблем перемикатися між монетами. Така поведінка дуже поширена. Переконатися в цьому можна на пулах з відкритою статистикою, наприклад 2miners.

Якщо активно стежити за курсами криптовалют і робити правильні висновки, термін окупності вкладень можна скоротити.

Простий перепродаж


Популярність карт Nvidia провокує їх періодичний дефіцит. З цього можна зробити два висновки:

  • «Зелені» карти повільніше втрачають в ціні;
  • Геймери із задоволенням куплять пристрій, що був у вжитку.

До того ж, самі гравці вважають за краще саме Nvidia, а не AMD.

Недоліки відеокарт Nvidia


Проблеми з наявністю


У переваги у вигляді повільного зниження вартості є зворотня сторона - складності з покупкою. Відсутність карт на складі змушує покупців залишати попередні замовлення і займати чергу на наступні партії. Збірка рігу може розтягнутися на тижні.

Висока ціна


Ще одна зворотня сторона медалі. Через популярність "зелених" карт серед геймерів їх цінники значно вищі від конкурентів AMD. Запуск майнінг-ферми обійдеться дорого. А якщо ріг перший, цей фактор може відлякати від ідеї видобутку криптовалют в цілому.

Не найкращі результати в Dagger Hashimoto і CryptoNight


AMD сильніші в Dagger Hashimoto, а Nvidia слабкіші в CryptoNight. Якщо прицілюватися до майнінгу їх найпопулярніших представників - Ефіріум і Монеро - Nvidia не можна назвати кращим варіантом.

Висновки


У випадку з Nvidia переваги перекривають недоліки. Більший вибір і прибутковість підтримуваних монет резонно вимагають великих вкладень на старті. До того ж, якщо виникне бажання продати ці відеокарти, то з цим не буде проблем. «Зелені» пристрої - хороший вибір для майнінгу.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?