Відбувся реліз оновленого GUI-гаманця Monero GUI-Wallet

CryptoExplorer         Немає коментарів         Monero гаманець
438 переглядів
Стало відомо, що розробники Monero випустили недавно оновлену версію гаманця Monero Graphic User Interface Wallet (GUI-Wallet). Нова версія буде повністю сумісна з майбутнім оновленням мережі, яке заплановане на 6 квітня поточного року.

В ході хардфорку 6 квітня буде запущено оновлений клієнт версії 0.12.0 з назвою Lithium Luna. Таке рішення компанії забезпечить захист основної мережі Monero від DoS-атак, проведених за допомогою ASIC-майнерів, а також дозволить інтегрувати новітні функціональні зміни в протокол, такі як:

  • Мульти-підпис. Впровадження мульти-підпису в гаманець забезпечує його контроль кількома сторонами. Таким чином, для здійснення транзакції потрібне надання секретного ключа не тільки від користувача, але і від певної групи довірених осіб. Технологія мульти-підпису також дозволяє автоматизувати escrow, де робот буде виступати в ролі незалежного учасника з підписом.
  • Суб-адреса. Раніше в гаманці Monero Wallet була доступна тільки одна адреса прийому грошових коштів. В результаті цього, при виявленні однієї і тієї ж адреси гаманця в двох різних точках (інтернет-магазинах), можна було з впевненістю сказати, що ці дві точки належать одній і тій ж людині. Оновлення Lithiun Luna дозволить генерувати нескінченну кількість не пов'язаних між собою адрес для прийому оплати. Як і раніше, Monero Wallet забезпечує скритність відправника за допомогою унікальної і анонімної адреси гаманця.
  • Fluffy Blocks. Технологія Fluffy Blocks дозволяє реалізувати швидку синхронізацію блокчейну, в силу того, що блоки містять тільки інформацію із заголовком, індексом транзакції, а також дані про транзакції, відсутні в вузлі синхронізації. Така реалізація, як Fluffy Blocks, вже давно стала стандартною технологією, яка застосовується в блокчейнах.

Тепер потрібно зупинитися трохи на тому, як підготуватися до майбутнього оновлення, запланованого на 6 квітня. Для цього необхідно встановити офіційний додаток гаманця Monero, останню версію якого можна знайти на веб-сайті компанії.

Перед встановленням наполегливо рекомендується перевірити справжність інсталяційного файлу. Після успішного оновлення гаманець повинен автоматично підключитися до основної мережі Monero.

Також розробники блокчейну Monero на своїй сторінці в Твіттері оголосили недавно про додавання криптовалюти XMR в ATM-криптомати, розташовані у відомому празькому центрі Paralelni Polis. Цифровий токен буде прийматися для оплати поряд з такими криптовалютами, як Bitcoin, Litecoin і Dash.


Варто відзначити, що Paralelni Polis є конгломерацією мистецтва, суспільних наук і сучасних технологій. Його філософія - свобода, незалежність та інноваційний розвиток суспільства.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах