Bancor випустила гаманець з вбудованим обміном криптовалют

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bancor гаманець
209 переглядів
Кількість криптовалют перевищила тисячу і продовжує рости. До цього числа входять і маркери, випущені невідомими стартапами і шановані Ethereum з Bitcoin-ом. Труднощі в тому, щоб конвертувати різноманітні маловідомі монети в криптовалюти, які ви дійсно могли б використовувати або згодом обміняти на фіатні валюти. Для обміну валют користувачам доводиться використовувати біржі, де ціни можуть дико коливатися. Оскільки цифрові валюти на даний момент є основним додатком технології блокчейн, це означає, що гаманці, де вони зберігаються, стають новим типом «браузера».

Це стало основною ідеєю запуску гаманця Bancor (Bancor Wallet), який відбувся 3 квітня. Компанія Bancor вже була відома завдяки своєму протоколу з відкритим вихідним кодом для автоматичної конвертації токенів і в минулому році зібрала близько $ 153 млн. в ході ICO. Її новий гаманець пропонує вбудований обмін між 75 криптовалютами і їх кількість постійно збільшується. Це означає, що користувачам не потрібно відправляти свої криптовалюти на біржі, якщо вони хочуть придбати інші активи: вони можуть провести конвертацію безпосередньо в гаманці. Bancor Wallet - не рідний додаток для смартфонів, але він оптимізований для мобільних пристроїв.

Проблем у криптовалютних бірж стає все більше і це стримує багатьох людей від більш тісної взаємодії зі світом цифрових валют. Тому цілком ймовірно, що багато власників цифрових активів зацікавляться стабільною конвертацією в єдиному гаманці, навіть якщо це зашкодить займатися крипровалютним арбітражем.

Конвертація в гаманці Bancor проводиться за участю смарт-контрактів, а не шляхом підбору покупців і продавців, як на біржах. Теоретично це дає користувачам прозоре і раціональне ціноутворення без спредів і зборів, пов'язаних з біржами. Вони завжди контролюють свої ключі, а Bancor не володіє коштами користувачів і не має доступу до них.

Крім того, гаманець Bancor дозволяє купувати маркери за допомогою будь-якої великої кредитної або дебетової карти і миттєво конвертувати їх в будь-який токен мережі Bancor Network, включаючи монети, у яких значний обсяг торгівлі, такі як Ефір і EOS.

Користувачі гаманця Bancor можуть відкривати аккаунти, використовуючи адресу електронної пошти, Telegram, WeChat або Facebook Messenger.
0
Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?