У мережі Monero відбувся хардфорк, спрямований на протидію ASIC-майнерам

CryptoExplorer         Немає коментарів         Monero ASIC
226 переглядів
У п'ятницю, 6 квітня, в мережі Monero відбувся хардфорк, який розробники цієї, спрямованої на захист анонімності користувачів криптовалюти, вже назвали «успішним».


Хардфорк відбувся на блоці 1546000, коли було запущено нове програмне забезпечення мережі. У той же час, з огляду на характер апгрейду, в соцмережах спостерігалися певні сумніви щодо того, наскільки плавно і безпечно пройшов цей процес.

Історично хардфорки в мережі Monero - досить часте явище і раніше вони, як правило, були покликані впровадити певні вдосконалення. Нинішній форк, однак, стоїть осібно, оскільки був в першу чергу спрямований на протидію Antminer X3 - новим майнерам від Bitmain для криптовалют на базі PoW-алгоритму CryptoNight.

Команда Monero практично відразу заявила про своє неприйняття Antminer X3, однак це не завадило «народженню» відразу декількох форків криптовалюти, таких як Monero Classic і Monero Original.

Розробники Monero, втім, спочатку дистанціювалися від всіх подібних проектів, заявивши, що не мають до них ніякого відношення і не рекомендують користувачам вводити приватні ключі від гаманців на сумнівних ресурсах з метою отримання «безкоштовних» монет.


Слід зазначити, що, незважаючи на заявлений успіх хардфорку, не всі майнінгові пули, включаючи, наприклад, Minergate, встигли зробити апгрейд. Інформація про це представлена в окремій гілці на Reddit.

Додамо, що новий апгрейд Monero також змінив такий показник, як «розмір кілець» - в новій версії ПЗ він збільшений з 5 до 7. Ця зміна покликана підвищити рівень приватності транзакцій і забезпечити захист проти вектору деанонімізації, який, як очікується, буде представлений у іншому форку монети під назвою MoneroV.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?