Вийшов реліз EOSIO Dawn 3.0

CryptoExplorer         Немає коментарів         EOS
220 переглядів
Компанія Block.one, яка займається розробкою блокчейну EOS, повідомила про вихід пре-релізу EOSIO Dawn 3.0. Цей пре-реліз відображає важливі віхи розвитку EOSIO 1.0, оприлюднення якого намічено на червень 2018 року. Над створенням оновлення працювала велика команда розробників по всьому світу. Для виходу третьої версії EOSIO Dawn знадобилося чотири місяці.

Деякі оприлюднені функції містилися в Білому папері EOSIO і допоможуть створити більш досконалу, гнучку і просту в розробці платформу.

Масштабування


Для збільшення або зменшення платформи була проведена оптимізація, а також запроваджено паралельний розрахунок, який дозволить прискорити платформу без необхідності проводити хардфорки.

Взаємодія з іншими блокчейнами


Так події одного блокчейну можна безпечним способом перевіряти на достовірність в іншому блокчейні. Команда EOS ставить перед собою мету досягти безпечної комунікації між смарт-контрактами різних мереж. Розробники стверджують, що їм це вдалося. Було запроваджено спеціальний Light client, який проводить валідацію транзакцій блокчейну без узгодження з іншим блокчейном.

Традиційні полегшені клієнти перевіряють кожен заголовок блоку, а потім перевіряють докази відповідності заголовка вмісту. EOSIO може генерувати два блоки в секунду, при цьому блокчейну потрібно як мінімум дві транзакції в секунду, щоб обробляти заголовок кожного блоку. Щоб вирішити цю проблему був переосмислений процес і тепер клієнт обробляє заголовки тих блоків, де є зміни або блоки, які включають міжмережеві повідомлення.

Стиснення транзакцій


Використовуючи стиснення інформації про транзакції блокчейну, можна отримати більш ефективне зберігання і передачу більшої кількості транзакцій і рахунків користувачів в порівнянні з нестисненими даними.

Інтервал створення блоку


Разом з релізом Dawn 3.0 проект пішов від інтервалу в 3 секунди між генерацією нових блоків до інтервалу в 0.5 секунди. Це має суттєво скоротити час підтвердження.

Також реліз містить і інші зміни, з повним переліком яких можна ознайомитися тут.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?