Розробники Ethereum відмовилися від хардфорку як засобу протистояння ASIC-майнерам

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum ASIC
529 переглядів
Провідні розробники Ethereum, відмовилися від ідеї проведення хардфорку як можливого заходу для протидії ASIC-майнерам. Про це заявив в п'ятницю, 6 квітня, після публічної дискусії заявив розробник Хадсон Джеймсон, пише Trustnodes.

На думку розробників, потенційна загроза від ASIC-майнерів не така висока, щоб робити на цьому етапі будь-які екстрені кроки. У той же час такий варіант може бути розглянутий, якщо на цьому наполягатиме більш широка спільнота.

Це не Bitcoin, майнери не мають такого контролю і якщо вони зроблять шкідливі кроки, ми прискоримо розробку Casper


, - сказав Віталік Бутерін.

За його словами, нещодавно представлений ASIC-майнер від Bitmain всього в 2,5 рази ефективніший від існуючих пристроїв і фактично являє собою трохи більш вдосконалений комп'ютер. Це означає, що в разі форку буде необхідно змінити алгоритм, проте, як побоюється Бутерін, це загальмує інші розробки. З цієї причини він схиляється до того, щоб не робити ніяких кроків.

Інший розробник, Нік Джонсон, заявив, що поточна ситуація не виправдовує окремий форк і що необхідні зміни можуть бути реалізовані в наступному запланованому форку.

Схоже, що провідні розробники прийшли до консенсусу про те, що зараз нічого робити не варто


, - сказав Хадсон Джеймсон.

Одночасно з цим на зустрічі були оприлюднені нові деталі щодо оновлення Casper FFG, яке дозволить реалізувати в мережі Ethereum гібридний механізм консенсусу Proof of Work/Proof of Stake. На даний момент він знаходиться на другій стадії тестування, однак клієнти Geth/Parity вже можуть приступати до його інтеграції.

Casper FFG знаходиться в процесі аудиту та верифікації, однак, якщо виникне загроза атаки 51%, ці кроки можуть бути пропущені


, - сказав Бутерін.

Як пояснив розробник Danny, процес верифікації стартував в середині березня і вже можна говорити про серйозний прогрес. Проте, цей етап займе близько п'яти з половиною місяців отже, реліз Casper може відбутися на початку осені.

Нагадаємо, в березні розробник Ethereum, Влад Замфір, провів опитування щодо ідеї потенційного хардфорку, який може зробити ASIC-майнери марними. За його підсумками більше половини тих, хто проголосував заявили про готовність підтримати подібну ініціативу.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах