Засновники ICON - Theloop надали блокчейн-платформу Chainsing для підписання документів

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICON
256 переглядів
Відомо, що ICON є блокчейн-проектом, розробкою якого займалася корейська компанія Theloop. У свою чергу Theloop являє собою спільну організацію, в яку входять компанія Daily і три університети Кореї.

Вчора на сторінці ICON в твіттері з'явилося оголошення про те, що в Сеулі для підписання документів була використана контрактна блокчейн-платформа Chainsing, яку спільно створили такі компанії, як Theloop і Cyberdigm. Ця подія відбулася в фінтех-лабораторії «Seoul Fintech Lab», створеної столичним урядом Сеулу.


Таким чином, 33 компанії та посадові особи влади, включаючи мера Сеулу, Пак Вонсуна, підписали тендерні документи MOU без використання паперу. Замість цього на планшетних ПК була задіяна блокчейн-платформа з інтегрованою системою смарт-контрактів.

В результаті документи MOU, підписані Сеулом і організаціями, були наділені хеш-даними, які безпечно зберігаються без можливості підробки на інноваційному майданчику компаній Theloop і Cyberdigm. В майбутньому планується розширити використання блокчейн-платформи Chainsing в реальному світі для забезпечення безпечного та економічного контрактного середовища.

Тим часом, за повідомленням команди ICON, позавчора, 6 квітня, компанія Theloop стала учасником першого семінару японського консорціуму кредитних карт «Japan Credit Card Industry Consortium». Голова Theloop, JH Kim, 28 березня був запрошений на зустріч організацією SBI Ripple Asia, яка є секретаріатом консорціуму.


Під час семінару JH Kim продемонстрував можливості блокчейн-движка «loopchain», розробленого командою Theloop. Крім того, він представив можливі варіанти використання, а також розширення можливостей сервісу «CHAIN ID», який являє собою спільну платформу аутентифікації для фінансового блокчейн-консорціуму Кореї «Korea Financial Investment Association».

При цьому в основу сервісу «CHAIN ID» був закладений майданчик loopchain. У свою чергу в ході виступу JH Kim заявив наступне:

Система CHAIN ID - це перша в світі служба перевірки справжності на основі блокчейну, яку фінансові установи використовують при обслуговуванні своїх клієнтів. Користуючись нагодою, ми поділимося технічною стороною питання, а також своїм досвідом побудови блокчейн-сервісів.

Ми очікуємо, що за межами нашої країни у нас з'явиться набагато більше можливостей для реалізації послуг з використанням блокчейну, які виходять за рамки звичайних Proof-of-Concept проектів. Компанія Theloop зможе краще себе реалізувати завдяки можливості побудови як публічних, так і корпоративних блокчейн-рішень.


Нагадаємо, в січні 2018 року компанії ICON і KyberNetwork оголосили про початок партнерських відносин. Через кілька днів ICON успішно запустила основну мережу. В кінці лютого розробники ICON оголосили про офіційний запуск криптогаманця ICONex, який нарівні з цифровою валютою ICX дозволяє зберігати різні маркери. Приблизно через місяць компанія ICON підписала угоду з фінансовою установою Nonghyup Bank, спрямовану на вивчення блокчейну і фінтех-проектів.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах