Що чекає на майнінг Ethereum в найближчому майбутньому?

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum майнінг
392 перегляди
У зв'язку з останніми подіями на ринку ASIC-майнерів, а саме поява пристроїв для алгоритмів і монет, які добувалися переважно на відеокартах (Monero, SIA, Decred) і новинами від компанії Bitmain про випуск першого ASIC пристрою для алгоритму Ethash, хотілося б поговорити про найближче майбутнє майнінгу Ethereum.

Згідно з деякими новинами, Bitmain збирається почати виробництво свого першого ASIC для Ethereum. Останнім часом Bitmain був лідером по виробництву пристроїв для майнінгу декількох монет. Наприклад, вони були одними з перших, хто зробив ASIC на алгоритмі CryptoNight (Monero, Sumocoin, Electroneum і т. д.).

Перша новина з'явилася не так давно, після декількох днів досліджень і моніторингу, ми прийшли до висновку, що ми, безумовно, на даний момент маємо справу не з чутками. Нещодавно стало відомо, що, по крайній мірі, ще три компанії працюють над ASIC-пристроями для Ethereum.

Що це означає для майнінгу Ефіріума?


З одного боку, якщо всі чотири компанії випустять свої ASIC-пристрої найближчим часом, нам не доведеться турбуватися про централізацію. Скажімо, ситуація була б набагато гіршою, якби Bitmain була єдиною компанією, яка створила ASIC для майнінгу Ethereum - централізація майнінгу дуже сильний удар по монеті.

Свої перші ASIC-пристрої від Bitmain під назвою Antminer E3 можна придбати за попереднім замовленням вже зараз за ціною в $ 800, а перші поставки заплановані на 16-31 липня.

З іншого боку, ми очікуємо, що рівень складності Ethereum злетить в найближчі місяці. Звичайно, якщо ASIC-и випустять і вони будуть працювати так, як заявлено.

Чого ми повинні очікувати?


Ми абсолютно впевнені, що Bitmain випустить свій ASIC. Вони рідко скасовують свої продукти, навіть коли знають, що вони не будуть працювати за призначенням (як це сталося з CryptoNight). Ми також цілком впевнені, що інші компанії (HalongMining, Байкал і т. д.) не упустять можливість внести свій внесок. Проте, ми до сих пір не знаємо точно, як спільнота Ethereum відреагує на це.

Monero є недавнім прикладом того, як розробники монети сказали ASIC-ам сміливе і остаточне НІ. Розробники Monero вирішили витрачатися на свою монету кожні півроку, щоб жоден ASIC не був сумісний з монетою. Це зробило ASIC на алгоритмі CryptoNight менш привабливими для кінцевого користувача, тому що Monero, можливо, є найприбутковішою монетою CryptoNight на сьогоднішній день.

Ніхто і не стверджував, що підприємницькі кола Ethereum і розробники просто візьмуть той факт, що Ethereum тепер можна добувати тільки за допомогою ASIC. Може бути і так, але, думаємо, великі шанси, що вони внесуть деякі зміни в монету.

Наші особисті рекомендації по цій темі


Ситуація з Ethereum проясниться, можливо, через кілька днів або тижнів. Отже, ось що ми б порекомендували вам робити:

Не інвестуйте в хмарний майнінг Ethereum:

Ціна Ethereum може ще більше знизитися в найближчому майбутньому. Інвестори, схоже, не люблять ніяких змін в роботі монети, тому ціна Ethereum значно впала, як тільки Bitmain проанонсувала свій новий ASIC для монети. Якщо це станеться, то рівень складності буде зростати і ваші інвестиції можуть раптово втратити рентабельність.

При купівлі відеокарт для майнінгу не розраховуйте на Ethereum при розрахунку ROI. Неясно, що буде з майнінгом ETH через кілька місяців, тому ми думаємо, що було б непогано зосередитися на видобутку інших монет.

Якщо ви ще цього не зробили, спробуйте добувати інші монети: zCash, Ravencoin, Decred, LBRY, Pascal, Verge, KECCAC чи інші.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах