Виробники ASIC-майнерів на алгоритмі Cryptonight зазнають збитків після хардфорку Monero

CryptoExplorer         Немає коментарів         ASIC майнінг Monero
337 переглядів
Виробники ASIC-майнерів для видобутку криптовалют на алгоритмі Cryptonight почали віддавати свої пристрої за безцінь, після того як анонімна криптовалюта Monero провела хардфорк, націлений на боротьбу з подібними пристроями. Про це пише CCN.

Хардфорк був проведений через кілька тижнів після того, як найбільший виробник обладнання для видобутку криптовалют Bitmain оголосив про запуск Antminer X3 - свого першого ASIC-майнера для роботи з алгоритмом Cryptonight.

Принаймні одна компанія - менш відомий виробник Baikal Miners - оголосила про те, що вона розробила ASIC для Cryptonight за кілька днів до того, як Bitmain оприлюднила набагато більш потужний пристрій Antminer X3.

Хоча в більшості випадків ASIC-майнери ефективніші від GPU-майнерів, вони мають один критичний недолік - їх не можна перепрограмувати. Відповідно, фундаментальні зміни в алгоритмі майнінгу можуть назавжди усунути їх з ринку.

Ці пристрої, як і раніше, сумісні з деякими іншими криптовалютами на алгоритмі Cryptonight, але споживачі виявляють до них значно менший інтерес.

Таким чином, у Bitmain і Baikal залишилися величезні запаси майнерів, які втратили свою привабливість в очах потенційних клієнтів. І якщо Bitmain, в минулому році заробила $ 4 млрд., і якось зможе змиритися з цими втратами, то для Baikal удар може виявитися набагато болючішим.

Гонконзька компанія вдалася до крайніх заходів і тепер віддає 5 майнерів за ціною одного, щоб якось компенсувати витрати на дослідження, розробку і випуск свого нового продукту.


Тим часом, принаймні 4 проекти намагаються зберегти криптовалюти на колишньому коді. Відразу два проекти носять назву Monero Classic. За одним з них стоїть команда з Сингапуру, за іншим - розробник під ніком PZ. Обидва проекти заявляють, що зміна алгоритму майнінгу - це невдале рішення. На думку сингапурської команди, розробники Monero отримали повний контроль над криптовалютою і тепер роблять з нею все, що їм заманеться. PZ погоджується з цією думкою.

Третій проект називається Monero Original (XMO). Ним займається хтось з псевдонімом Xman, який розіслав криптовалютним ЗМІ повідомлення, в якому підтримав своїх колег по форку.

І нарешті, розробники Monero 0 стверджують, що після того, як творець Monero провів форк своєї криптовалюти, його стратегію більше не можна називати «стабільною і здоровою».
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах