P2P-ринок вільних обчислювальних потужностей Golem Network запущений в бета-режимі

CryptoExplorer         Немає коментарів         Golem
525 переглядів
Один з найбільш успішних, з точки зору зібраних на ICO коштів блокчейн-проектів, P2P-ринок вільних обчислювальних потужностей Golem Network оголосив про запуск основної мережі в бета-режимі.


В основі Golem Network лежить блокчейн Ethereum і його головна мета - стати основою децентралізованого ринку комп'ютерних потужностей, надаючи «інфраструктуру-як-сервіс» (IaaS) і «платформу-як-сервіс» (PaaS). Користувачам пропонується можливість продати або придбати вільні обчислювальні потужності (CPU або GPU) в P2P-мережі і створювати власні обчислювальні програми, які можуть бути інтегровані з платформою транзакцій.

Whitepaper Golem Network перераховує етапи реалізації проекту: Латунний Голем, Глиняний Голем, Кам'яний Голем і Залізний Голем. Саме перший етап - Латунний Голем (Brass Golem) - і був сьогодні запущений.

Будучи dApp - децентралізованим автономним додатком, Golem вимагав ретельного тестування. Але для подальшого прогресу нам необхідно вийти із зони комфорту і переконатися, що всі ті елементи, на яких ми працювали і продовжуємо працювати, функціонують в децентралізованому середовищі


, - йдеться в блозі Golem.

Одночасно з цим команда проекту повідомляє про запуск баунті-програми для розробників і готова віддячити їм матеріально за знайдені баги.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року Golem Network провів успішне ICO, зібравши всього за 20 хвилин 820000 ETH. На той момент ця сума оцінювалася в $ 8,2 млн, за поточним курсом це було б близько $ 340 млн.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах