ASRock Phantom RX570 4 Гб і 8 ГБ - нові відеокарти для майнінгу

CryptoExplorer         Немає коментарів         відеокарта майнінг AsRock
254 перегляди
Компанія AsRock анонсувала випуск чотирьох нових відеокарт серії RX570, призначених виключно для майнінгу криптовалют. Мабуть, не тільки nVidia планує збільшити виробництво чіпів GPU, щоб задовольнити підвищений попит криптоспільноти на обладнання для майнінгу.

AsRock також бачить можливість збільшити свої продажі, випустивши ще три моделі на основі RX. Представник AsRock America в розмові з Coindesk підтвердив, що, хоча в серії Phantom є кілька ігрових моделей GPU, основна увага все ж приділяється майнінгу.

З чотирьох відеокарт три поставляються з 4 ГБ оперативної пам'яті і одна з 8 ГБ. Це ті ж GPU RX570, різниця лише в характеристиках чіпів пам'яті.


Ми всі любимо RX570 / RX580 за їх виняткову продуктивність у видобутку криптовалюти. Деякий час тому ми думали, що AMD Vega буде наступною цікавою розробкою для майнінгу від AMD, хоча, мабуть, нам доведеться продовжувати майнити на моделях 570-580. Тішить те, що на веб-сайті AsRock сказано, що партії нових відеокарт вже зовсім скоро з'являться в продажу.


На відміну від відеокарт GeForce і Asus RX 5xx, карти AsRock будуть оснащені вентиляторами з двома підшипниками, що особливо привабливо для майнерів. Згідно таблиці, один вентилятор, а не два. Сподіваємося, що одного вентилятора буде досить, щоб картка не перегрівалася при роботі в режимі 24/7.

Ще одна особливість полягає в тому, що карти будуть підтримувати драйвери Radeon Software Adrenalin Edition. До речі, недавно вони були оновлені AMD, щоб краще задовольняти потреби майнерів.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?