Цього тижня відбудеться хардфорк Litecoin Private

CryptoExplorer         Немає коментарів    
283 перегляди
21 квітня 2018 року в мережі Litecoin (LTC) відбудеться хардфорк і з'явиться нова валюта Litecoin Private (LTCP). Про це команда розробників повідомила в Twitter і на офіційному сайті мережі.


У нового проекту кілька цілей. Перша - збільшити швидкість транзакцій. Творці нової монети розраховують, що проведення операцій буде займати до п'яти секунд. В середньому це в дві сотні разів швидше за Bitcoin і в кілька десятків разів швидше від Litecoin. Це станеться, в тому числі, завдяки тому, що буде істотно збільшений розмір блоку системи.

Друга мета - підвищити рівень анонімності монети. Важливим елементом хардфорку Litecoin Private стане підвищений рівень конфіденційності транзакцій, завдяки використанню технології zkSNARKs. Подібний метод здійснення приватних транзакцій використовується в Monero, ZClassic і інших токенах категорії Private

Третя мета - створити інфраструктуру, яка дозволить створювати анонімні і безпечні смарт-контракти.

За словами розробників, LTCP стане першою блокчейн-системою, що дозволяє укладати смарт-контракти з повною конфіденційністю платіжних операцій. Крім цього, технологія DAO Management Engine (DAOME) дозволить створювати децентралізовану автономну систему на блокчейні LTCP.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?