Algo залучив $ 200 млн. для прискорення суперництва з Ethereum

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum Algorand
186 переглядів
Крипто-проект Algo Capital залучив $ 200 млн - вдвічі більше своєї первісної мети - для створення свого фонду венчурного капіталу.

Згідно з повідомленням компанії, новий фонд буде інвестувати в бізнес, що допомагає створювати інфраструктуру для блокчейну Algorand - системи відкритих бухгалтерських реєстрів з відкритим вихідним кодом і криптовалюти, в якій використовується протокол передачі повідомлень Byzantine Agreement.

Фонд також буде інвестувати в підприємства, націлені на прискорення прийняття нативного токену платформи, Algo, як засобу платежу. Як повідомлялося раніше, Algorand був заснований Сільвіо Мікалі, криптографом і лауреатом премії Тьюринга, який в даний час є професором Массачусетського технологічного інституту.

Інвестори і цілі


У прес-релізі Algo Capital йдеться, що фонд Algo VC отримав підтримку міжнародної групи інвесторів з фінансової та блокчейн-індустрії, в тому числі Brainchild, NGC Ventures (венчурний підрозділ NEO Global), Eterna Capital, GSR, Cognitive Blockchain, Rokk3r Inc., 11-11 Ventures, DG Ventures, і інших інвесторів.

Фонд, який, як повідомляється, володіє великою часткою Algo, показав, що його початкові портфельні компанії включають платформу для випуску security-токенів, децентралізовану біржу Idex, інфраструктуру блокчейнів і платформу проміжного програмного забезпечення BlockDaemon, а також платформу для інституціональних бірж і розрахунків між зберігачами валюти.

Фонд очолюють блокчейн-інвестор Девід Гарсія, підприємець, який став венчурним капіталістом, і фахівець з блокчейн-технологій Пабло Ябо.

Всі зобов'язання перед фондом, як повідомляється, були прийняті в Algos, а не в доларах США, при цьому токен використовувався в якості основної валюти для краудфандінгу. Крім того, частина вкладень фонду включає Algos, щоб дозволити портфельним фірмам використовувати цифровий токен як засіб платежу в мережі Algorand.

Algo Capital заявляє, що створює спільні підприємства з різними міжнародними акселераторами і венчурними студіями для подальшого інвестування в блокчейн-підприємства в Північній Америці, Латинській Америці, Європі та Азії.

Суперник Ethereum?


Як повідомлялося, цього літа Algorand залучила понад 60 мільйонів доларів на продаж токенів Algo на платформі фінансових послуг CoinList. Цей капітал був на додаток до 66 мільйонів доларів, які фірма залучила за останній рік від інвесторів, включаючи венчурні компанії Union Square Ventures і Pillar Venture Capital.

У світлі своєї розробки протоколу доказу участі (PoS) і прагнення розмістити у себе платформу для розробки додатків для підприємств, Algorand, як вважають деякі, є найближчим конкурентом Ethereum (ETH).
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах