Чому ідея криптобіржі Binance про відкриття платформи кредитування сподобалася не всім

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance Binance Coin
245 переглядів
Нещодавно повідомлялося про те, що найбільша криптобіржа Binance представила платформу для кредитування. Це потішило багатьох трейдерів, проте реакція на запуск такого сервісу від Binance виявилася неоднозначною, і не всі вважають її гарною ідеєю для криптовалютної екосистеми.

Фіксовані процентні ставки - це нерозсудливо


Спільнота криптовалют не дуже добре відреагувала на спробу CZ домінувати в криптоіндустріі шляхом залучення максимальної кількості клієнтів. Фіксовані процентні ставки не так поширені у фінансовій індустрії і можуть викликати проблеми в майбутньому, особливо, якщо один з варіантів виплати відсотків обчислюється в Tether (USDT).

Директор з досліджень сайту The Block Ларрі Чермак написав у Твіттері, що «пропозиція гарантованих прибутків ніколи не вважалася хорошою ідеєю».

Якщо одні учасники дискусії сказали, що такий підхід Binance диктується попитом і пропозицією, то інші порівняли це з кредитним шахрайством Bitconnect, яке було зупинено в січні 2018 року.

Були й такі різкі висловлювання:

Я не знав, що CZ так відчайдушно намагається змусити нас зберігати BNB. Схоже, як тільки у нас не стане Binance, то BNB впаде так, що почнеться голод ...


Звичайно, малоймовірно, що Binance - це шахрайська схема, але старанна спроба CZ задіяти Binance Coin (BNB), мабуть, сподобалася не всім.

Про криптовалютну безпеку


Ще один аспект, який не упустили з уваги проникливі крипто-спостерігачі, - це заохочення зберігання коштів на централізованій біржі, яка в цьому році вже постраждала від рук хакерів.

Звичайно, у Binance є спеціалізований фонд SAFU для страхування коштів користувачів. Однак навряд чи такий фонд безмежний, в той час як сама біржа - це, по суті, всього лише великий крипто-банк, який зберігає всі ключі користувачів. Як свідчить стара крипто-приказка: «Якщо ви не володієте ключами, то не володієте і монетами».

Біржа Binance також прагне стати лідером по стейблкойнах, прив'язаних до світових валют, і побудованих на власному блокчейні компанії. У наявності прагнення компанії гідно битися з такими амбітними проектами, як Libra від Facebook. Мабуть, Binance також збирається стати «Google для криптосвіту».

Однак, щоб криптовалюти могли виконувати своє призначення як децентралізовані гроші, вони повинні бути звільнені від таких контролюючих ланок, таких як централізовані біржі, компанії і схеми кредитування. Схоже, остання пропозиція Binance повністю суперечить основним правилам безпеки криптовалют, додаючи новий елемент контролю з боку третіх осіб за коштами користувачів.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах