Чарлі Шрем впевнений, що нас очікує «нова хвиля альткойнів»

CryptoExplorer         Немає коментарів    
10 переглядів
Криптовалютний інвестор і співзасновник Bitcoin Foundation Чарлі Шрем заявив, що у альткойнів є перспективи, так як вони постійно розвиваються. За його словами, незважаючи на зростаючу домінуючу позицію Bitcoin'а, зовсім скоро спільнота побачить «нову хвилю альткойнів». Його слова, що пролунали на CNBC, передає видання Ambcrypto.

«Альткойни перейдуть на новий рівень. Різні проекти, різні проекти створюють різні речі, але всі вони вчаться на минулих помилках», - зазначає Шрем.

Він також зазначив, що деякі компанії запускають проекти, в яких не можуть бути використані токени. Це, в свою чергу, є великою проблемою для цих компаній, оскільки вони не отримують ніякої вигоди від токенів.

Шрем заявив, що не має наміру продавати альти за поточною ринковою ціною. Він вклав в них кілька тисяч доларів і сподівається дочекатися збільшення цієї суми:

Я просто тримаю їх і дивлюся, що може трапитися в майбутньому. Немає сенсу продавати їх за $ 2 000. Якщо альти впадуть до нуля - буде не страшно втратити цю суму, але якщо сума виросте до $ 20 000, то я хоча б отримаю прибуток.


Йоні Ассія, генеральний директор eToro, також присутній на обговоренні, підтримав позицію Шрема, зазначивши, що теж продовжить тримати свої альткойни і не буде продавати їх за поточною вартістю.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?