Оновлення Istanbul в мережі Ethereum відкладено на невизначений час

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
276 переглядів
Заплановане оновлення Istanbul основного блокчейну Ethereum відкладається, пише Trustnodes.

Розробник компанії Parity Tech Вей Тан повідомив:

Нам потрібен час до 6 вересня, щоб завершити імплементацію. Це пов'язано не тільки з тим, що ми прийняли EIP пізно, але і з тим, що ми займаємося масштабною переробкою структури коду.


Передбачалося, що номер блоку для запуску оновлення в тестовій мережі повинен був бути обраний в п'ятницю, 23 серпня. Тепер, однак, розробникам доведеться чекати, поки Parity закінчать необхідні доопрацювання зі свого боку. За словами Тана, на це піде 2 тижні.

Оновлення в основній мережі повинно було відбутися 4 жовтня, перед конференцією Devcon. У поточних умовах воно може бути відкладено до листопада в залежності від того, як швидко Parity впораються з поставленим завданням.

Разом з тим, клієнт Geth, під керівництвом Ethereum Foundation, здійснив впровадження всіх необхідних пропозицій щодо поліпшення Ethereum (EIP). В даний час близько 76% нод мережі Ethereum використовують клієнт Geth і 21% - Parity.

Крім того, розробники ведуть дискусію на тему збільшення витрати газу для певних дій або функцій, оскільки зміна налаштувань може привести до виходу з ладу деяких смарт-контрактів, які використовують фіксовані значення газу в певних сценаріях.

Розробник Ethereum Foundation Мартін Свенд заявив:

Ми знаємо, що через це щось зламається, в теорії. Але поломки можуть бути різними.


Таким чином, розробники обговорюють допустимість відмови деяких смарт-контрактів.

Проблема в тому, що, якщо ми зіпсуємо деякі контракти і нас попросять їх розморозити, може виникнути ситуація, схожа на ту, що сталася з використовуючими мультипідпис гаманцями Parity

, - сказав Тан.

У 2017 році баг в коді смарт-контракту призвів до заморожування 500 000 ETH на гаманцях Parity. В даному випадку проблема може виникнути не на рівні окремого смарт-контракту, а на рівні всього протоколу Ethereum, якщо дійсно проявлять себе баги, яких бояться розробники.

Зокрема, такі баги можуть використовуватися для здійснення атак шляхом заповнення блоків операціями із занадто низькими комісіями, що призведе до збільшення часу обробки блоків.

Випуск genesis-блоку Ethereum 2.0 запланований на січень 2020 року, однак перенесення Istanbul на листопад або, можливо, більш пізній термін, не вплине на другу мережу, так як над цими ініціативами працюють різні команди, а Ethereum 2.0 стане самостійним блокчейном, який поки ніяк НЕ буде пов'язаний з діючим PoW-ланцюгом, зазначає Trustnodes.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах