Запущена платформа Binance Lending

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance Binance Coin Tether Ethereum Classic
229 переглядів
Біржа Binance стала ще одним гравцем в індустрії криптокредитування, про що Чанпен Чжао (CZ) писав ще 26 серпня. Вже маючи величезну клієнтську базу, Binance може почати конкурувати з такими гігантами, як Celsius і Genesis, особливо, якщо перша фаза пройде успішно.

На відміну від інших гравців, наразі кредитування Binance обмежене, тобто біржа перестане приймати кошти після перевищення ліміту. Згідно із заявою, найвища прибутковість буде у Binance Coin (BNB) - 15% річних, за якою підуть Tether (USDT) з 10% і Ethereum Classic (ETC) з 7%.


На відміну від різних платформ кредитування, в Binance все буде здійснюватися в порядку черги: той, хто клацне швидше, зможе отримати лоти для кредитування. По суті, як в лотереї.

BNB досягла ліміту через 16 секунд після запуску сервісу кредитування, USDT - за 3 хвилини, для ETC потрібно було більше 9 хвилин


, - написав у Твіттері Чжао.


Якби одна людина забезпечила суму ліміту, через 14 днів загальна сума виплат склала б колосальні $1,7 млн. Проте, згідно твіту, свої лоти отримали близько 900 передплатників.

Чому ETC?


Залишається тільки припускати, з чим пов'язаний вибір ETC, а не інших монет, наприклад, BTC або ETH. Звичайно, це явний плюс для спільнот обраних монет, але існує думка, що цей анонс - всього лише маркетинговий трюк, який в кінцевому рахунку зробить CZ ще багатшим.

Дивлячись на обсяг торгів Binance, зрозуміло, що біткоін має найбільший обсяг, за ним йдуть Binance Coin (BNB) і Ethereum (ETH).


У Binance відзначили, що додавання ETC до кредитної платформи обумовлено обсягами маржинальної торгівлі.

Перший етап нашого кредитного обслуговування можна назвати експериментальним, ми хочемо оцінити ринковий попит на кредитні продукти. В майбутньому планується додати на нашу кредитну платформу ще більше криптовалют, включаючи BTC і інші монети.


Як би там не було, люди, які будуть позичати свої криптовалюти, отримають солідний прибуток, так як їх лоти окупляться за 14 днів.

Судячи з усього, перший етап пройшов краще, ніж очікувалося, що означає, що Binance піде далі і додасть більше монет.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах