На CoinMarketCap з'явиться нова метрика на основі ліквідності криптобірж

CryptoExplorer         Немає коментарів         CoinMarketCap
13 переглядів
Популярний крипто-трекінговий портал CoinMarketCap має намір запустити нову систему оцінки ліквідності 12 листопада.

Відповідну заяву представники CoinMarketCap зробили в ході сьогоднішнього першого круглого столу організації Data Accountability & Transparency Alliance (DATA), що включає до свого складу декілька бірж криптовалют і блокчейн-проектів, пише Cointelegraph. У числі інших учасників DATA є такі торгові платформи, як Binance, Bittrex, Huobi і OKEx.

В ході круглого столу CoinMarketCap представили три ключових питання, які потребують обговорення серед учасників альянсу: використання метрик ліквідності, самостійно відібраних даних і єдиної бази ідентифікаторів криптовалютних активів. Панель управління для самостійної передачі даних буде запущена 14 жовтня.

Необхідність використання поліпшених метрик ліквідності при ранжуванні бірж криптовалют обумовлена проблемами відмивочної торгівлі, яка гостро стоїть для поточної системи CoinMarketCap. Відповідно до твердження порталу, використання ліквідності в якості метрики може бути пов'язано з певними труднощами, так як вона на піддається кількісній оцінці і постійно змінюється.

При цьому CoinMarketCap заявляють, що збереження метрики, що вираховується як обсяги торгів на біржах криптовалют, вимагає її суттєвої переробки, щоб обмежити можливості фальсифікацій.

Самостійна передача даних торговими платформами буде використовуватися як спосіб забезпечення підвищеного рівня прозорості в криптовалютному просторі. Біржам планується надавати відмітні знаки в залежності від обсягу переданих ними відомостей. Таким чином вони будуть більш мотивовані до розкриття додаткової інформації. До неї можуть відноситися вимоги щодо ідентифікації клієнтів, розташування офісів і наявність єдиних книг заявок з іншими біржами.

Директор з розвитку бізнесу та операційної діяльності аналітичної платформи Messari Бен О'Ніл зазначив, що в даний час біржі не дотримуються практик делістингу «поганих проектів». Єдиним прикладом такого делістингу є виключення з біржових списків криптовалюти Bitcoin SV навесні 2019 року. Він також наголосив на важливості створення системи, в якій треті особи зможуть закликати проекти до чесності за допомогою «реальних негативних наслідків».

Раніше CoinMarketCap оголосив, що буде видаляти біржі криптовалют зі свого рейтингу, якщо вони не приєднаються до ініціативи щодо розкриття даних.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?