Токен Gram буде запущений до кінця жовтня

CryptoExplorer         Немає коментарів         Gram
123 перегляди
Криптовалюта Gram від месенджера Telegram буде запущена протягом двох найближчих місяців. Про це пише The New York Times з посиланням на інвесторів проекту.

За словами трьох інвесторів, які отримали відповідне повідомлення від Telegram, перші токени надійдуть на рахунки до 31 жовтня. В іншому випадку компанії доведеться повернути інвесторам гроші.

З огляду на цю обставину, Telegram збирається випустити криптовалюту раніше цієї дати.

Джерела видання побажали зберегти анонімність, так як підписали документ про нерозголошення, немає поки коментарів і від Telegram.

За даними NYT, роботу над створенням Gram месенджер веде в обстановці секретності, що може викликати додаткові запитання з боку регуляторів. Зокрема, останніх турбує можливість використання криптовалюти для відмивання грошей і наркоторгівлі.

Відзначимо, що принципової нової інформації NYT не дав. Про те, що запуск Telegram Open Network (TON) відбудеться в третьому кварталі 2019 року раніше повідомляли і інші видання. Як тоді стверджувалося, тестування платформи успішно завершено і його результати підтвердили відповідність блокчейну і алгоритму консенсусу заявленим у white paper цілям.

Закрите тестування TON стартувало в квітні. Можливості блокчейн-платформи тестували кілька професійних команд, що складаються з розробників з різних країн світу.

Раніше в серпні повідомлялося, що ряд інвесторів в ICO Telegram Open Network виявляють невдоволення затримкою з запуском проекту і в порушення угоди почали продавати токени Gram на вторинному ринку.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах