Криптобіржа Gemini запускає крипто-платежі через Silvergate

CryptoExplorer         Немає коментарів         Gemini
207 переглядів
Велика американська криптобіржа Gemini, приєднається до платформи крипто-фіатних платежів, Silvergate Exchange Network, для забезпечення безперебійного депонування і зняття коштів.

Згідно з офіційною заявою, через платіжну мережу інституційні клієнти Gemini тепер можуть здійснювати операції в доларах США «24 години на добу, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік». Ця діяльність раніше була обмежена традиційними годинами роботи банків, що «сковує» зняття і зарахування грошей.

Після інтеграції з прикладним інтерфейсом (API) компанії Silvergate Exchange Network (SEN), біржа зможе формувати відносини контрагента з іншими учасниками мережі для миттєвих переказів.

Silvergate Bank, галузевий постачальник фінансових послуг, підтримує мережу криптобірж і інвесторів в цифрову валюту, щоб полегшити переміщення доларів США між учасниками. За формою банку S-1 подача говорить:

SEN володіє потужним мережевим ефектом, який робить його більш цінним у міру збільшення числа учасників і використання, що призводить до зростання обсягу транзакцій SEN на 374% в перші шість місяців 2019 року в порівнянні з першими шістьма місяцями 2018 року.


Варто відзначити, що SEN була запущена на початку 2018 року і з тих пір зареєструвала близько 77% комерційних клієнтів Silvergate.

Silvergate обслуговує деякі з найбільших компаній галузі криптовалют, включаючи Coinbase, Bitstamp, Genesis Trading і Blocktower Capital.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах