Криптобіржа Gemini запускає крипто-платежі через Silvergate

CryptoExplorer         Немає коментарів         Gemini
13 переглядів
Велика американська криптобіржа Gemini, приєднається до платформи крипто-фіатних платежів, Silvergate Exchange Network, для забезпечення безперебійного депонування і зняття коштів.

Згідно з офіційною заявою, через платіжну мережу інституційні клієнти Gemini тепер можуть здійснювати операції в доларах США «24 години на добу, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік». Ця діяльність раніше була обмежена традиційними годинами роботи банків, що «сковує» зняття і зарахування грошей.

Після інтеграції з прикладним інтерфейсом (API) компанії Silvergate Exchange Network (SEN), біржа зможе формувати відносини контрагента з іншими учасниками мережі для миттєвих переказів.

Silvergate Bank, галузевий постачальник фінансових послуг, підтримує мережу криптобірж і інвесторів в цифрову валюту, щоб полегшити переміщення доларів США між учасниками. За формою банку S-1 подача говорить:

SEN володіє потужним мережевим ефектом, який робить його більш цінним у міру збільшення числа учасників і використання, що призводить до зростання обсягу транзакцій SEN на 374% в перші шість місяців 2019 року в порівнянні з першими шістьма місяцями 2018 року.


Варто відзначити, що SEN була запущена на початку 2018 року і з тих пір зареєструвала близько 77% комерційних клієнтів Silvergate.

Silvergate обслуговує деякі з найбільших компаній галузі криптовалют, включаючи Coinbase, Bitstamp, Genesis Trading і Blocktower Capital.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?