Навіть 1 Bitcoin зможе зробити вас дуже багатою людиною

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
84 перегляди
Bitcoin стає все більш популярним і це робить його лакомим шматком у криптовалюті. Багато Bitcoin-китів виявляють явний інтерес до HODL і застосовують величезні сили, щоб накопичити якомога більшу кількість монет. Крім того, що BTC є піонером криптовалют, він ще й є найбільш-дорогим.

Відповідно до висловлювань двох головних директорів великих криптобірж, будь-хто, хто володіє хоча б одним Bitcoin'ом, цілком може стати однією з найбільш-багатих людей у світі.

Добре це, чи погано, але я думаю, що володіння хоча б одним Bitcoin'ом стане дуже важливим. Враховуючи ліміт у 21 мільйон BTC, у деяких людей вже набагато більше монет, ніж один Bitcoin.Наприкінці серпня 2019 року в Твіттері генеральний директор Coinbase, Брайан Армстронг, написав, що з ростом попиту на Bitcoin і зі зменшенням пропозиції, володіння хоча б однією часткою монети (сатоші) неминуче стане великою проблемою для фанатів криптовалют.

Він нагадав, що максимальна емісія головної криптовалюти становить близько 21 мільйона BTC. При цьому деякі люди вже володіють більшою кількістю монет, ніж 1 BTC. Тільки сам творець Bitcoin, Сатоші Накамото, за чутками, намайнив близько 1 мільйона монет. Близьнюки Вінклевосс і Крейг Райт також мають довілі великі запаси BTC.

Таким чином, кількість монет, на яку зараз можуть розраховувати новачки, дуже невелика.

Якщо у вас є 1 BTC, математично вам гарантовано, що ви потрапили в 3/1000 найбагатших людей в світі (21 000 000/7 000 000 000)


, - підтримав Армстронга генеральний директор Binance, Чанпен Чжао.


Твіти цих відомих особистостей в блокчейн-індустрії вселяють надію в BTC-інвесторів, які занепокоєні поточним зниженням криптоактиву, та підтверджують перспективність Bitcoin'а.
-1


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах