Джон Макафі: не панікуйте через BTC нижче $9500

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
27 переглядів
Популярний прихильник криптовалют і підприємець Джон Макафі вважає, що люди не повинні панікувати через рух ціни Bitcoin'а нижче $9500.

Творець антивірусної програми давно визнаний відомим прихильником Bitcoin і не раз висловлював свою підтримку головній криптовалюті. Зараз він знаходиться у вигнанні, оскільки визнав, що не подавав податкові декларації протягом останніх 7 і більше років.

За останні пару днів ціна Bitcoin'а серйозно впала, втративши $700. Протягом короткого періоду часу вона пішла нижче $9500, що змусило багатьох побоюватися, що криптовалюта тестує рівні підтримки в зоні $9200.

У цій ситуації наш експерт з властивою йому мовною виразністю зауважив:

Якщо ти панікуєш, ти - дурень.Раніше Макафі вже висловлювався з приводу короткострокових коливань, заявивши, що немає ніяких підстав для того, щоб зациклюватися на них, оскільки Bitcoin - це довгострокова гра. Варто відзначити, що тоді, 6 серпня, він мав рацію, спрогнозувавши, що BTC буде рости всього декілька тижнів.

У серії твітів і в недавньому інтерв'ю «Bitcoin-радіо» він ще раз підкреслив переваги, які пропонують криптовалюти і технології, засновані на блокчейні. Він сказав, що інновації дозволять людям зберігати анонімність при здійсненні операцій, а також позбавлять офіційну владу тотального контролю.

Зараз він продовжує змінювати своє місце розташування, намагаючись сховатися від влади і домагань податкової служби США. Перебуваючи у вигнанні, Макафі має намір продовжити свою президентську гонку 2020 року, якою він буде керувати зі свого човна.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах