Чи зможе Ethereum відновити експансію?

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
13 переглядів
Друга за вартістю цифрова валюта Ethereum (ETH) застрягла на рівні $170-180 і наразі не демонструє ніяких ознак пожвавлення.

У п'ятницю, 30 серпня, монета опустилася до $170.7, ринкова капіталізація альткойна скоротилася до $18,339 млрд. За останні 24 години Ethereum втратив майже 10% вартості і тепер ризикує подешевшати до $150-160.

Деякі трейдери вважають, що монета може ще трохи втратити в ціні, але ніякого обвалу не станеться.

Один з прихильників такої позиції, криптотрейдер під ніком DonAlt, написав у Твіттері, що поки ще не прийшов час для повернення висхідної динаміки руху ETH.

Однак цей же аналітик вважає, що Ethereum уже досяг дна і перед ним стоїть завдання втриматися на поточних значеннях. Це допоможе монеті отримати достатню підтримку і відновити експансію.


Відзначимо, що далеко не всі спостерігачі дотримуються позитивного прогнозу. Наприклад, прихильник Bitcoin, Макс Кайзер, в черговий раз скористався падінням альткойнів, щоб анонсувати їх швидкий крах. На його думку, Ethereum впаде до $90.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?