Найкращі гаманці для зберігання криптовалюти Litecoin (LTC)

CryptoExplorer         Немає коментарів         гаманець Litecoin Ledger Trezor
10 переглядів
Litecoin (LTC) - це децентралізована глобальна мережа і одночасно криптовалюта, яка дозволяє проводити практично миттєві платежі по всьому світу.

LTC пропонує більш швидкий час підтвердження транзакцій, ніж інші криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація становить $4,63 млрд, що ставить альткойн на п'яте місце рейтингу CoinMarketCap.

Гаманець для Litecoin - Ledger Nano


Апаратні гаманці, як правило, вважаються найбільш безпечним варіантом зберігання криптовалют. Ledger Nano S, як і Ledger Nano X, є ефективними і широко поширеними альтернативами в спільноті цифрових валют, як для Litecoin (LTC), так і для інших підтримуваних криптовалют.

Це легкі і портативні USB-пристрої, сумісні з основними операційними системами: Windows, Mac, Linux і Chrome. Основна увага, як завжди, приділяється безпеці. Пристрої Ledger Nano мають PIN-код та інші функції, завдяки чому вважаються одними з кращих гаманців для Litecoin (LTC).

Гаманець для Litecoin - Eidoo


Гаманець Eidoo має як десктоп, так і мобільну версію. Він створений в 2017 році і має широку підтримку спільноти. Крім Litecoin (LTC) підтримується ряд інших криптовалют, наприклад, BTC, ETH і токени стандарту ERC20.

У гаманця проста у використанні платформа з оригінальним і приємним інтерфейсом. У число підтримуваних операційних систем входять Windows, Mac і Linux.

Eidoo не кастодіальний гаманець, без зберігання, що передбачає 100% гарантію конфіденційності, тому, що компанія не зберігає приватні ключі користувачів.

Гаманець для Litecoin - Trezor


Trezor підтримує не тільки Litecoin (LTC), але і Bitcoin (BTC), будучи одним з кращих апаратних гаманців на ринку.

Цей апаратний гаманець вважається прямим конкурентом Ledger Nano і користується великим визнанням з боку спільноти. USB-пристрій захищено PIN-кодом, який підтримує двофакторну аутентифікацію і дисплей, що дозволяє швидко підтверджувати транзакції.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?