З 1 вересня на LocalBitcoins починають діяти нові правила, стосовно верифікації

CryptoExplorer         Немає коментарів         LocalBitcoins Bitcoin
14 переглядів
З сьогоднішнього дня, 1 вересня 2019 року, на Р2Р-сервісі для торгівлі Bitcoin LocalBitcoins почали діяти нові вимоги по верифікації користувачів.

Згідно з офіційним повідомленням, як пише Bitcoin Magazine, біржа об'єдналася з постачальником технологій перевірки особистості Onfido і, в результаті, була створена нова система рівнів облікових записів. Залежно від обсягу торгів, який трейдер готовий зробити в рік, буде залежати обсяг інформації, яку він повинен буде надати про себе.

Наприклад, той, хто торгує менш, ніж $1 109 (1000 євро) на рік, повинен вказати повне ім'я, країну проживання, адресу електронної пошти та номер телефону. Це мінімальний рівень. Користувач, який торгує за межами цього порогу, повинен підтвердити свою особу і адресу проживання.


Нові вимоги сервісу випливають з європейського закону про «Постачальників послуг в сфері віртуальних валют», який вступає в силу в листопаді 2019 року.

Видання пише, що подібні заходи серйозно обмежують можливості користувачів і зазіхають на їх конфендіціальность. Тепер люди в країнах з авторитарними режимами (наприклад, Венесуела) більше не матимуть доступу до послуг сервісу або ж їм доведеться сильно обмежити свою торгівлю.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?