Литва створює першу в світі колекційну криптомонету LBCoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Литва
10 переглядів
2 вересня Банк Литви оголосив про підписання договору по створенню першої в світі колекційної криптомонети, яку нумізмати зможуть придбати в 2020 році.

Раніше повідомлялося, що монета LBCoin (Lietuvos Banko Coin) буде випущена в 2019 році, проте конкурси публічних закупівель затягнулися і дата консультацій була відкладена, повідомив начальник відділу з питань політики, емісій і контролю Банку Литви, Егідіюс Паляцкіс. Він розповів:

В даний момент ми переходимо від ідеї до її реалізації: вже зрозумілі технологічні рішення, ми повинні їх створити, у нас є бачення того, як буде виглядати монета.


Коментуючи проект, член правління Банку Литви, Марюс Юргілас, зазначив, що останнім часом все більше центральних банків беруться за проекти, пов'язані з віртуальними валютами.

Якщо кілька років тому в центральних банках навіть не йшлося про віртуальні валюти, то нинішні опитування показали, що 70% центральних банків працюють над цією технологією. Третина з них вважають, що це відбудеться, але неясно коли


, - сказав банкір.

За його словами, за допомогою LBCoin Банк Литви має намір протестувати технологію блокчейн, яка є в основі криптовалюти.

У той же час, пояснив Юргілас, Банк Литви переслідує ще одну мету:

Це не буде криптовалюта, це буде нумізматична цифрова монета, що випускається з нагоди обмеженою кількістю. Юридично це буде платіжний засіб, як і інші нумізматичні монети, що випускаються Банком Литви, однак ними ніхто не розраховується, оскільки їх ринкова ціна вища.


Ми хочемо ввести ігровий елемент. Ми хочемо оживити нумізматику, яка є відмираючою тематикою. Можливо, дуже мала частина молоді цікавиться колекціонуванням, але це те, що роблять центральні банки і ми подумали, як нам вижити в цьому мінливому просторі. Ми хочемо продемонструвати світу, що Литва є динамічною країною, що заохочує інновації та нові технології, першою в світі відкриває випуск цифрових колекційних нумізматичних виробів


, - додав він.

Переможець конкурсу зі створення колекційної криптомонети повинен був також спроектувати фізичні монети, які будуть пов'язані з віртуальними і інтернет-майданчик з їх продажу. Переможцем стала литовська компанія iTree, а всього в конкурсі з виробництва криптомонети брало участь п'ять компаній - з Литви, Польщі, Індії і Сінгапуру.

Колекційна криптомонета, присвячена історії Литви, буде продаватися у вигляді віртуальних жетонів. Колекціонери, які придбають жетони, зможуть обмінюватися ними між собою і збирати набір для обміну на фізичну монету.

За даними литовського новинного агентства BNS, вартість виробництва склала 88,2 тис. євро.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?