Біржа Binance придбала платформу JEX. Мета - запуск сервісів з торгівлі деривативами

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance
247 переглядів
2 вересня криптобіржа Binance повідомила про придбання платформи JEX, яка спеціалізується як на спотовій торгівлі, так і на торгівлі деривативами.

Придбана платформа тепер буде називатися Binance JEX і буде пропонувати користувачам Binance деривативи, включаючи ф'ючерси і безстрокові контракти. Крім того, Binance JEX скоро запропонує торгове плече 20x для пари BTC/USDT.

Раніше у Binance були плани по запуску платформи для торгівлі ф'ючерсами. У той час також повідомлялося, що буде запущена опція маржинальної торгівлі для пари BTC/USDT. Сервіс по маржинальній торгівлі Binance офіційно був запущений 11 липня 2019 року.

JEX дозволяє вести спотову торгівлю більш ніж 20 активами, серед яких біткойн, ефіріум і BNB. Обсяг щоденної біржової спотової торгівлі JEX становить в середньому трохи менше $400 000.

У біржі JEX також є власна однойменна криптовалюта. Ціна токену JEX різко зросла після появи новини про те, що платформу придбала біржа Binance. Майже половина всіх токенів JEX вже знаходиться в обігу.

Біржа Binance, яка тільки-тільки вийшла на ринок деривативів, стикається з конкуренцією як з боку ветеранів, так і нових гравців ринку.

Платформа Bakkt, як повідомлялося раніше, запустить свої біткойн-ф'ючерси 23 вересня. Крім того, біржа деривативів Seed CX також оприлюднила свої плани по запуску свопів на біткойн.

Однак, з огляду на величезну базу користувачів Binance, їй буде легше розвинути початкову ліквідність.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах