Криптобіржа Liquid зібрала на продажу прав на токени Gram більше $4 млн.

CryptoExplorer         Немає коментарів         Liquid Gram
154 перегляди
Японська криптовалютна біржа Liquid, яка в липні продавала права на ще не випущені токени Gram від Telegram, розкрила адресу гаманця, на якому будуть зберігатися кошти до тих пір, поки токени не будуть випущені.

Згідно з даними Etherscan, в гаманці, оприлюдненому біржею 30 серпня, міститься 4 111 463 USDC (доларовий стейблкойн, підтримуваний Coinbase і Circle). Продаж розпочалася 10 липня - права на токени Gram продавалися за ціною близько $4 за штуку протягом декількох тижнів. Передбачається, що було продано близько 1 мільйона токенів.

Самі токени, згідно із заявою Liquid, будуть отримані від партнера біржі - компанії Gram Asia. Повідомляється, що ця компанія є великим інвестором в токенсейл Telegram, який пройшов в лютому і березні минулого року (при цьому варто підкреслити, що немає офіційного публічного списку тих, хто підтримав проект). Інвестори зобов'язалися не перепродавати свої права на токени в будь-якій формі відповідно до угоди про покупку, однак, за інформацією CoinDesk, неофіційний вторинний ринок для GRAM був досить активним на початку цього року. Сама компанія Gram Asia не відповіла на запит CoinDesk про коментарі.

Сет Меламед, голова з розвитку бізнесу та продажів в Quoine, материнської компанії Liquid, раніше сказав, що у Liquid є угода з Gram Asia і ще однією компанією, яка буде гарантувати переказ GRAM користувачам Liquid (виступить ескроу-агентом). Він додав, що користувачі платили за GRAM або в доларах США, або в стейблкойні USDC. Біржа перевела всі кошти, зібрані в USDC, на ескроу-рахунок до запуску TON і випуску токенів. Він підтвердив, що тільки коли покупці отримають свої токени від Gram Asia, компанія зможе зняти кошти в доларах США з ексроу-рахунку.

Нагадаємо, що відповідно до угоди інвесторів із Telegram, TON повинна бути запущена не пізніше 31 жовтня. В іншому випадку компанії доведеться повернути гроші інвесторам.

Тестова мережа TON була запущена цієї весни і тільки одна нода управляється самою Telegram. Пізніше був випущений легкий клієнт для фундаментальних взаємодій з нодою, за допомогою якого розробники могли писати прості смарт-контракти та створювати гаманці в тестовій мережі. За інформацією CoinDesk, розробники очікували, що Telegram опублікує код блокчейну TON в неділю, 1 вересня, проте цього не сталося.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах