Біржа Binance додала нові активи в рамках Binance Lending: Bitcoin, Ethereum і Cardano

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance Bitcoin Ethereum Cardano
10 переглядів
Криптовалютна біржа Binance в цей вівторок повідомила про запуск другого етапу програми Binance Lending, в рамках якої користувачам надається можливість передати свої активи для фінансування маржинальних позицій за встановлений відсоток.

Другий етап Binance Lending стартує 4 вересня о 09:00 за Київським часом. Крім Binance Coin, USDT і Ethereum Classic тепер користувачам пропонується інвестувати кошти в Bitcoin, Ethereum і Cardano.

При цьому були змінені терміни вкладів і відсоткові виплати для деяких активів. BNB, наприклад, тепер можна інвестувати на 28 днів при процентній ставці 10% в рік, тоді як на попередньому етапі умовами передбачалося 14 днів і 15% відповідно. Аналогічним чином було змінено пропозицію по USDT.

Раніше Binance обіцяла внести корективи в програму Binance Lending відповідно до попиту користувачів, що й знайшло своє відображення на новому етапі. При цьому продукт для Ethereum Classic, який пропонується надавати на 14 днів під 7% річних, змінам не піддався.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?