Вересень - місяць анонсів від Cardano

CryptoExplorer         Немає коментарів         Cardano
168 переглядів
У вересні Cardano обіцяє наробити багато шуму, так як Чарльз Хоскінсон повинен підтвердити, що тестова мережа з використанням алгоритму Proof-of-Stake, Shelley, буде запущена раніше терміну. І це не єдина подія, готуються ще два анонси, деталі яких поки не розкриваються.

Після заяв про плани змінити світ блокчейну Cardano став одним з найбільш обговорюваних криптопроектів за перше півріччя 2019 року. Створений компанією Input-Output Hong Kong (IOHK) і співзасновником Ethereum, Чарльзом Хоскінсоном, проект Cardano переходить до рішення Shelley на основі Proof-of-Stake.

Минулого тижня під час AMA-сесії на YouTube Чарльз Хоскінсон заявив, що перша фаза тестнет Shelley успішно завершена. Він розповів, що була виявлена і усунена «сотня помилок» і проблем, що стабілізувало роботу клієнта і самого тестнету.

У блозі Cardano повідомляється, що запуск запланований на вересень, не раніше 15 вересня.

Коли буде завершена друга фаза Shelly, Cardano Foundation планує почати третю і останню фазу тестування.

В кінці вересня Хоскінсон відправиться до Болгарії, щоб відсвяткувати другу річницю запуску Byron, який знаменує собою початок проекту Cardano і є основою для ітерацій Cardano Shelly, Goguen і Basho.

Впровадження відкритого протоколу Ouroboros Hydra також завершиться у вересні. Оновлений протокол дозволить використовувати як сегментування, так і глобальне масштабування, прокладаючи шлях до вирішення проблем Proof-of-Stake.

Так що, у Cardano попереду насичений місяць, під час якого все буде йти за планом. У другій половині вересня компанія планує анонсувати ще одне важливе оновлення, яке торкнеться мови програмування. Хоскінсон пообіцяв, що представить наступне оновлення Plutus під час хакатону 20 вересня в університеті Вайомінгу.

Більше 500 розробників і галузевих експертів, які відвідають хакатон, першими дізнаються, як створювати додатки і смарт-контракти в мережі Cardano.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах