Кількість Bitcoin-адрес з 10 BTC і більше на балансі досягла рекордно високого рівня

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
114 переглядів
Кількість Bitcoin-адрес, що містять як мінімум 10 BTC ($105 000), недавно досягла рекордного максимуму, повідомляє Decrypt. Згідно з даними CoinMetrics, на 1 вересня 2019 року 157 000 адрес мали залишок 10 BTC або більше.


Це відповідає одному відсотку всіх власників провідної криптовалюти. Крім цього, в даний час існує 614 500 адрес, що зберігають від 1 до 10 BTC, в той час як близько 0,5% всіх Bitcoin-адрес зберігають від 10 до 100 BTC.

Не варто думати, що за всіма цими адресами стоять індивідуальні власники BTC, відзначає видання. Цілком можливо, що на одній адресі, наприклад, біржовій, знаходиться криптовалюта відразу декількох користувачів, або одній людині належить декілька адрес.

Але статистика виразно показує, що люди продовжують «холдити», а розподіл монет в блокчейні Bitcoin не так концентровано, як в інших мережах.

Як повідомляє аналітична компанія IntoTheBlock, більшість з великих власників Bitcoin, швидше за все, залишаються в плюсі. В цілому ж, близько 83% всіх власників придбали свої монети за нижчою ціною, ніж сьогодні. Це може пояснити зростання індексу домінування BTC і говорить про те, що тиск продавців помітно знизився.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах