У Гонконзі запущений перший криптовалютний пенсійний план

CryptoExplorer         Немає коментарів    
194 перегляди
Гонконгський кастодіальний сервіс Legacy Trust запустив один з перших в своєму роді пенсійних планів, в рамках якого пенсійні накопичення громадян будуть зберігатися в цифрових активах.

Нова програма буде доступна працюючим громадянам, індивідуальним підприємцям і самозайнятим людям. Компанія очікує, що пенсійний план приверне також і криптовалютних інвесторів. Генеральний директор Legacy Trust, Вінсент Чок (Vincent Chok), заявив:

Ми думаємо, що це сподобається бізнесу, який активно працює в сфері цифрових активів і хоче запропонувати своїм співробітникам додаткові переваги, зберегти цінних працівників і визнати їх досягнення.

Хіба є кращий спосіб підвищити лояльність співробітників, ніж дозволити цінним кадрам брати участь у розвитку компанії і індустрії цифрових активів?.


Повідомляється, що пенсійний план буде фінансуватися або за рахунок добровільних внесків, або гроші будуть відніматися безпосередньо з зарплати працівників.

Кошти будуть виплачуватися після виходу учасника схеми на пенсію або спадкоємцям у разі його смерті.

У лютому Legacy Trust оголосив про інтеграцію блокчейн-рішення Blockpass для верифікації користувачів. Крім того, в кінці минулого року засновник Morgan Creek Digital Assests, Ентоні Помпліано (Anthony Pompliano), заявив, що кожен пенсійний фонд, який дбає про майбутнє своїх клієнтів, повинен інвестувати в Bitcoin.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах