NEO вивів нові інструменти перед запуском 3.0

CryptoExplorer         Немає коментарів         NEO
10 переглядів
Перед запуском NEO 3.0 команда проекту випустила набір нових інструментів, які, як очікується, спростять розробку на блокчейні і будуть стимулювати розробників використовувати платформу.

Всього буде представлено три продукти. NEO • ONE надає нове середовище кодування для розробників, що дозволяє швидко і легко створювати, тестувати і розгортати нові dApp-додатки. Також буде запропонована децентралізована система зберігання даних NeoFS і новий набір інструментів для смарт-контрактів на популярній платформі серед розробників Microsoft Visual Studio.

Три нових продукти були анонсовані на першій сесії NEO Community Assembly (NCA), тижневій громадській конференції, присвяченій майбутньому NEO і індустрії блокчейнів в цілому, як в Китаї, так і по всьому світу.

Виступаючи після заходу, засновник Так Хонфей (Da Hongfei) сказав, що нові інструменти сприятимуть майбутньому співробітництву, «надаючи нашим розробникам можливість реалізовувати інновації блокчейну корпоративного рівня і створювати основу для Інтернету наступного покоління».

В даний час NEO готується до запуску оптимізованої версії мережі NEO 3.0, яка, згідно з дорожньою мапою, може почати функціонувати вже в першому кварталі 2020 року. У травні Хонфей оголосив про створення нового фонду NeoEcoBoost з капіталом в $100 млн, який буде надавати фінансову і технічну підтримку проектам, які можуть зміцнити екосистему 3.0.

Головним пріоритетом NEO за кілька останніх місяців була інфраструктура. Власні розробники вже створили рішення для офчейн-масштабування Trinity Network. Також розробники NEO обговорювали з Celer Network (CELR) питання про інтеграцію протоколу другого рівня в блокчейн. Повідомляється, що він в п'ятнадцять разів швидший, ніж Lightning Network, а сама інтеграція може допомогти масштабувати NEO 3.0 для ще більшого спрощення транзакцій.

NEO 3.O розроблений для того, щоб створити найбільш привабливий блокчейн для всіх видів корпоративного і великомасштабного комерційного використання. Три нові інструменти призначені для того, щоб втілити ці амбіції в реальність - для компаній, які вже працюють в криптопросторі і для компаній, що прагнуть використовувати цю технологію.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?