Біржа Binance запустила власний стейблкойн BUSD

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance BUSD
9 переглядів
Криптобіржа Binance спільно з Paxos Trust Company запускає стейблкойн з прив'язкою до долара, BUSD.

Стейблкойн був схвалений Департаментом фінансових послуг Нью-Йорку (NYDFS) і буде забезпечений доларами США в співвідношенні 1:1. Крім BUSD NYDFS також схвалив стейблкойни Paxos Standard (PAX) і PAX Gold (PAXG).

Paxos вже має доларові резерви для Paxos Standard (PAX) і токену HUSD Huobi. Компанія буде виконувати функції сховища резервів і емітенту токенів, а також регулярно проводити аудит кількості монет.

На момент запуску верифіковані клієнти Paxos зможуть купувати токени BUSD через гаманець компанії, використовуючи як долари США, так і власний стейблкойн PAX.

Зрозуміло, що BUSD буде додано на біржу Binance, де буде торгуватися в парах з Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) і Ripple (XRP).

Очікується, що BUSD буде працювати на блокчейні Ethereum.

Ми сподіваємося запустити більше фінансових послуг для розширення екосистеми блокчейнів, в тому числі за рахунок випуску BUSD.

Також ми запропонуємо різноманітні способи використання цифрових активів. Paxos - лідер в області цифрових трастів і ми раді співпрацювати з ними в розробці нашого власного стейблкойна


, - зауважив генеральний директор Binance, Чанпен Чжао.

Співзасновник Paxos, Річ Тео, також прокоментував подію:

Це життєво важливий крок на шляху до довгострокової стабільності на світовому крипторинку.


Нещодавно біржа оголосила про запуск проекту Venus, в рамках якого планується випустити серію регіональних стейблкойнів на зразок альтернативи Libra від Facebook. На додаток до BUSD Binance вже створила стейблкойн BGBP, прив'язаний до британського фунта і працює на блокчейні Binance Chain.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?