Криптовалютна біржа Binance анонсувала airdrop токенів JEX

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance Airdrop
11 переглядів
Біржа криптовалют Binance вчора розкрила план airdrop'у токенів торгової платформи JEX, власником якої вона нещодавно стала.


Токени JEX будуть перенесені з блокчейну Ethereum на власний блокчейн Binance, а після завершення всіх необхідних процедур по свопу компанія подасть заявку на лістинг активу на некастодіальній біржі Binance DEX.

Токени JEX нарівні з BNB будуть використовуватися користувачами платформи Binance JEX для отримання знижок на комісії і доступу до раннього тестування ф'ючерсів в числі інших переваг.

200 млн. JEX ($10 млн за поточним курсом) будуть розподілені шляхом airdrop'у серед власників BNB на біржі Binance. Облік залишків BNB на рахунках користувачів буде здійснюватися з 6 вересня по 6 жовтня. Бажаючим взяти участь необхідно тримати не менше 10 BNB протягом усього місяця.

Починаючи з 6 жовтня Binance JEX проводитиме щомісячний airdrop токенів JEX для власників BNB в розмірі 30% від прибутків ф'ючерсної платформи. Відбір для участі в щомісячному airdrop'і буде проводитися за тією ж схемою.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?