Біржа Binance анонсувала подробиці IEO Band Protocol

CryptoExplorer         Немає коментарів         Binance Band Protocol
226 переглядів
Криптовалютна біржа Binance в цю п'ятницю розкрила деталі наступного початкового біржового розміщення (IEO) на своїй платформі Binance Launchpad.


IEO Band Protocol (BAND) пройде в форматі лотереї і ейрдропу. Залишки за рахунками користувачів в BNB для участі в IEO фіксуються з 17 серпня, а основна частина кампанії відбудеться 17 вересня.

Для проведення IEO виставляється 12 368 200 токенів BAND загальною вартістю $5,85 млн.

Користувачі, середньоденний залишок BNB на рахунках яких протягом звітного періоду становитиме 500 BNB і більше зможуть отримати 10 квитків. Мінімальна сума для отримання одного квитка складає 50 BNB. Один виграшний квиток дозволяє своєму власникові претендувати на аллокації в розмірі $300.

Крім того, буде проведено ейрдроп 631 800 BAND ($300 000) для всіх учасників кампанії, яким не пощастить отримати виграшний квиток.

Band Protocol займається створенням відкритого протоколу для децентралізованого управління даними в публічних блокчейнах, таких як Ethereum, EOS і Cosmos. Проект привернув $3 млн. початкового фінансування в 2019 році від Sequoia India, Dunamu & Partners і SeaX Ventures.

В рамках Binance Launchpad ми продовжуємо прислухатися до голосу громади та прагнемо підтримувати тільки високоякісні проекти. Band Protocol вирішує важливу проблему нашої галузі - проблему довіри до сторонніх джерел даних, які необхідні для роботи децентралізованих додатків на блокчейні і подальшого масового поширення технології криптовалют


, - сказав CEO Binance Чанпен Чжао.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах