Як токенізація змінить ринок нерухомості

CryptoExplorer         Немає коментарів    
165 переглядів
У 2008 році на ринку нерухомості луснула бульбашка, викликана іпотечними кредитами, яка, буквально, спустошила ринок нерухомості і фінансову систему. Однак зараз ринок повільно відновлюється, по крайній мірі, в Сполучених Штатах.

У 2018 році загальна вартість нерухомості в США збільшилася на 6,5%, досягнувши приблизно $32 трлн. Схоже, що найгірше вже позаду, хоча проблеми ринку нерухомості та пов'язаних з ними інвестицій явно не вирішені.

Те, що завжди робило інвестиції в нерухомість досить складними - це їх неліквідність, адже мобілізувати інвестиції у великих і середніх розмірах дуже непросто. За останні десять років проблема стала ще гострішою саме через ускладнення під час продажу активів, які в даний час сильно девальвовані.

Великі початкові інвестиційні витрати тягнуть за собою труднощі з подальшою ліквідацією позиції, що призводить до отримання прибутку в короткостроковій і середньостроковій перспективі. Ось чому цей тип інвестицій зазвичай використовують банки, фінансові установи, інституційні фонди або люди з великими фінансовими можливостями.

Ось чому поява технології блокчейн і криптовалют може стати потужним стимулом для зміни ситуації, спрощуючи доступ до цієї форми інвестицій за допомогою токенізаціі активів.

Як це працює? Якщо зовсім просто, то власність ділиться на безліч маленьких токенів, які можна обміняти на ринку або орендувати за ту частину вартості, яку вони представляють.

В даний час в Об'єднаних Арабських Еміратах будується багато нових будівель для початкової токенізаціі власності, яка потім розподіляється між декількома інвесторами, які отримують свою частину.

Таким чином, цінний актив (престижний будинок або розкішна квартира), розділений на безліч невеликих частин, стає привабливим для широкої аудиторії інвесторів.

Крім того, децентралізація блокчейну з можливістю підписувати смарт-контракти між сторонами виключає ланцюжок посередників, які лише подовжують час і збільшують суми інвестицій.

Цікаво, що знаменитий криптовалютний інвестор, Кирило Бенсон, зазначив чітку кореляцію між відновленням ринку нерухомості і ростом криптовалют і технології блокчейн.

Розвиток нових та інноваційних технологій вже справляє позитивний вплив на ринок нерухомості.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах