Озвучена дата проведення хардфорку Istanbul в тестовій мережі Ethereum

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
10 переглядів
Розробники Ethereum визначилися з датою активації оновлення Istanbul в тестовій мережі. Про це повідомляє CoinDesk. Імовірно, запуск відбудеться 2 жовтня - саме тоді повинен бути видобутий блок, на якому буде активовано оновлення. При цьому розробники допускають зсув термінів на 1-2 дні.

Первинна дата активації хардфорку - 4 вересня - була перенесена на місяць через великий обсяг пропозицій щодо поліпшення Ethereum (EIP), які були представлені на розгляд, і неготовність команди Parity.

З приблизно 30 EIP, які обговорювалися розробниками, тільки 6 були схвалені для включення в Istanbul. Ще вісім будуть впроваджені пізніше - в наступному масштабному оновленні під назвою «Berlin».

Активація основної мережі також буде відкладена - до листопада. Її запуск повинен відбутися після закриття Devcon, головної конференції розробників Ethereum.

Один з уроків, витягнутих з [попереднього] форку Byzantium, в минулому році, полягає в тому, що ми не повинні фокусуватися на форку в тестовій і основний мережах одночасно


, - говорить провідний розробник Ethereum-стартапу Infura.

Давайте спочатку розберемося з форком в тестнеті, подивимося, як все пройде, знайдемо період стабільності і вже потім перейдемо до форку в основній мережі.


Крім того, розробники обговорили результати аудиту безпеки, проведеного консалтинговою фірмою Least Authority, щодо пропонованої зміни алгоритму майнінгу ProgPoW. Цей EIP, зокрема, призначений для того, щоб блокувати участь в мережі майнінг-обладнання під назвою ASIC.

На високому рівні ProgPoW досягає своїх цілей. Він обгрунтований з точки зору економічного ефекту. Серйозних проблем немає. Проте, ми знайшли одну [потенційну] атаку ... і дали кілька рекомендацій, що можна зробити, щоб ProgPoW працював так, як це замислювалося


, - зазначила голова Least Authority, Ліз Штейнінгер.

Впровадження нового алгоритму відбудеться не раніше початку наступного року.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?