Telegram виклав у відкритий доступ тестову версію блокчейну TON

CryptoExplorer         Немає коментарів         Telegram TON
170 переглядів
8 вересня команда Telegram виклала у відкритий доступ тестову версію блокчейн-мережі. Якщо з травня доступ до розробок братів Дурових був тільки у обмеженого числа компаній, то тепер протестувати частину функцій TON зможуть всі бажаючі.

Імовірно, цей тест - заключна стадія перед остаточним запуском блокчейну Telegram. На це у команди розробників залишилося менше двох місяців: якщо платформа не буде запущена до 31 жовтня, Дурову доведеться повернути інвесторам вкладені $1,7 млрд.

На сайті test.ton.org з'явилися повні вихідні коди програмного забезпечення для реалізації тестової версії блокчейну, а також конфігураційні файли. З цим набором даних зовнішні розробники можуть створити власні ноди і, при наявності достатньої кількості тестових токенів Gram, перевірити, як працює валідація транзакцій в блокчейні Дурових.

Для тих, хто не готовий розробляти власний клієнт, у відкритому доступі з'явився веб-додаток для дослідження тестового блокчейну, він розташовується за адресою https://test.ton.org/testnet/.

Крім того, на тестовій сторінці викладена документація по проекту. Всі чотири файли підписані Миколою Дуровим, деякі, як стверджується на сторінці, застаріли. Найактуальніша дата - 6 вересня 2019 року - у 167-сторінкового опису віртуальної машини TON.

Крім технічної документації на сайті викладено настанову по створенню ноди в тестовому блокчейні. Також, там пояснюється, як перетворити цей вузол в валідатор, який засвідчує транзакції.

Функція валідації - ключова для інвесторів в TON. Саме вони - власники великих обсягів криптовалюти зможуть заробляти на перевірці і посвідченні транзакцій, а також надання в подальшому інших сервісів. Творці TON пообіцяли інвесторам запустити систему до кінця жовтня, або повернути вкладені в проект $1,7 млрд.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах