Telegram виклав у відкритий доступ тестову версію блокчейну TON

CryptoExplorer         Немає коментарів         Telegram TON
12 переглядів
8 вересня команда Telegram виклала у відкритий доступ тестову версію блокчейн-мережі. Якщо з травня доступ до розробок братів Дурових був тільки у обмеженого числа компаній, то тепер протестувати частину функцій TON зможуть всі бажаючі.

Імовірно, цей тест - заключна стадія перед остаточним запуском блокчейну Telegram. На це у команди розробників залишилося менше двох місяців: якщо платформа не буде запущена до 31 жовтня, Дурову доведеться повернути інвесторам вкладені $1,7 млрд.

На сайті test.ton.org з'явилися повні вихідні коди програмного забезпечення для реалізації тестової версії блокчейну, а також конфігураційні файли. З цим набором даних зовнішні розробники можуть створити власні ноди і, при наявності достатньої кількості тестових токенів Gram, перевірити, як працює валідація транзакцій в блокчейні Дурових.

Для тих, хто не готовий розробляти власний клієнт, у відкритому доступі з'явився веб-додаток для дослідження тестового блокчейну, він розташовується за адресою https://test.ton.org/testnet/.

Крім того, на тестовій сторінці викладена документація по проекту. Всі чотири файли підписані Миколою Дуровим, деякі, як стверджується на сторінці, застаріли. Найактуальніша дата - 6 вересня 2019 року - у 167-сторінкового опису віртуальної машини TON.

Крім технічної документації на сайті викладено настанову по створенню ноди в тестовому блокчейні. Також, там пояснюється, як перетворити цей вузол в валідатор, який засвідчує транзакції.

Функція валідації - ключова для інвесторів в TON. Саме вони - власники великих обсягів криптовалюти зможуть заробляти на перевірці і посвідченні транзакцій, а також надання в подальшому інших сервісів. Творці TON пообіцяли інвесторам запустити систему до кінця жовтня, або повернути вкладені в проект $1,7 млрд.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?