7 фіатно-криптовалютних бірж для новачків

CryptoExplorer         Немає коментарів    
229 переглядів
Фіатно-криптовалютні біржі пропонують один з найпростіших способів виходу на ринок криптовалют. Вони дозволяють новачкам уникнути труднощів з обміном традиційних валют на криптомонети, які згодом будуть використовуватися в транзакціях.

Що потрібно врахувати при виборі біржі?


Існує безліч факторів, які слід взяти до уваги і один з найважливіших пов'язаний з системою комісій. Як відомо, користувачам вигідно, коли комісія низька.

Ліквідність - ще один важливий фактор, адже її високий рівень гарантує, що криптоактив або цінні папери можуть бути швидко куплені або продані, не впливаючи на ціну. Вибираючи біржу з хорошою ліквідністю, ви можете бути впевнені, що торгівля між кількома монетами пройде швидко і за розумними цінами.

Також необхідно вивчити систему лімітів, особливо якщо ви хочете купити активи на велику суму. Завжди перевіряйте, скільки ви можете купити за день і які ліміти транзакцій. З цим моментом пов'язана інша важлива річ - скільки ви можете вивести коштів одноразово.

Репутація - один з найбільш цінних аспектів будь-якої криптобіржі. В ідеалі ви повинні вибрати біржу з відмінною репутацією в криптоспільноті, а також перевірити, регулюється вона чи ні.

Пропонуємо ознайомитися з добіркою фіатно-криптовалютних бірж за 2019 рік.

Coinbase


Коли мова йде про популярність, мало які біржі можуть конкурувати з Coinbase, однією з найвідоміших в світі бірж, що працюють в режимі крипто/фіат. Вона представлена більш ніж в 30 країнах світу, включно зі Сполученими Штатами.

На цій торговій платформі ви можете купити біткойни, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash і Ethereum Classic, а також інші популярні криптовалюти в 50 фіатних парах: AUD, USD, EUR, GPB, CAD тощо. Серед способів оплати - покупка або внесення криптомонет через банківські перекази ACH, дебетові картки та банківські перекази.

Coinbase Pro


Раніше відома як GDAX, Coinbase Pro надає широкий спектр послуг з торгівлі цифровою валютою як любителям, так і професійним трейдерам. Coinbase Pro дозволяє купувати BTC, BCH, ETH, LTC, ETC, ZRX і BAT за USD, EUR та GBP.

Біржа славиться своєю високою ліквідністю, конкурентними комісіями і декількома варіантами депозитів. Що стосується способів оплати, Coinbase Pro підтримує банківські перекази ACH, виплати SEPA, депозити в євро і електронні перекази в доларах США.

Ще одна перевага Coinbase Pro полягає в тому, що щоденні ліміти на зняття коштів починаються з $10 000. І що важливо, Coinbase Pro настільки безпечна, що її ніколи не зламували.

LocalBitcoins


LocalBitcoins - ще один дуже хороший сервіс для тих, хто зацікавлений в покупці біткойнів за фіатні валюти. Платформа доступна в більш ніж 200 країнах і дозволяє торгувати біткойном в парі з більш, ніж 100 валютами.

Способи оплати включають готівку, банківський переказ, кредитну карту, карту Amazon Gift, Google Wallet, PayPal, Square Cash і Western Union. Сервіс забезпечує пряму взаємодію покупців і продавців, тому комісії не стягуються.

Gemini


Зараз Gemini - одна з найпопулярніших криптовалютних бірж, дітище близнюків Вінклвоссів. Вона дозволяє використовувати долари США для покупки BTC, ETH, LTC, ZEC і GUSD. Gemini працює в більшості штатів США (окрім Орегона, Арізони, Аляски, Гаваїв і Вісконсіна) і в різних країнах інших континентів, наприклад, Великобританії, Гонконгу, Південній Кореї та Сінгапурі.

Gemini приймає долари США через ACH (автоматичний розрахунковий центр), депозити і банківські перекази. Обмін і банківські перекази або депозити ACH на Gemini безкоштовні, проте за банківські перекази, зазвичай, стягуються банківські комісії.

Kraken


Kraken - одна з найстаріших бірж на ринку, призначена для різних переказів. Вона може похвалитися відмінною ліквідністю, високою швидкістю виконання, адекватною комісією і доступом до деяких корисних інструментів, таких як маржинальна торгівля.

На Kraken можна обміняти деякі з найбільш поширених національних валют - долари США, євро, фунти стерлінгів, японські йєни і CAD, на криптовалюти BTC, BCH, ETH, ADA, QTUM, XMR, DASH, LTC, XRP, XLM, REP, MLN, ZEC, USDT, GNO, EOS і BSV.

Що стосується способів оплати, Kraken приймає платежі в США в фіатній і криптовалютах. Наприклад, жителі США можуть внести долари США. Комісія починається з 0% і залежить від того, в якому обсязі ви торгуєте; зазвичай вона стягується за кожну операцію і розраховується як відсоток від доходу трейдера.

Coinmama


Coinmama - відоме ім'я в світі криптобірж, вона популярна серед користувачів, які хочуть купувати криптовалюти за допомогою кредитної картки. Платформа підтримує долари США і євро, а також такі криптовалюти, як BTC, ETH, ETC, BCH, LTC, ADA, QTUM і XRP.

Торгова комісія на Coinmama становить 5,90%, а плата за депозит по кредитній карті становить 5%. Ще одна істотна перевага Coinmama полягає в тому, що вона доступна більш, ніж в 220 країнах світу, а також приймає більшість місцевих валют. Серед способів оплати - дебетові карти Visa і Mastercard і готівка (через Western Union Transfer).

CEX.IO


CEX.IO - це лондонська фіатно-криптовалюна біржа, заснована в 2013 році. Вона дозволяє купувати такі популярні криптовалюти, як BTC, BTG, BCH, DASH, ETH, XRP, ZEC, XLM і GUSD за долари США, євро, рублі і фунти стерлінгів.

Цікаво, що обмінні курси CEX.IO прив'язані до ринкової активності платформи. Навіть якщо вони змінюються, то зазвичай знаходяться в межах 0,5% і 2% від середньоринкового показника. CEX.IO підтримує банківські перекази, використання кредитних карт, криптовалюти, ваучери і навіть переказ коштів на особисті криптовалютні гаманці.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах