MSI Nvidia P106-100 Miner Edition: продуктивність у видобутку криптовалют

CryptoExplorer         Немає коментарів         Nvidia відеокарта MSI
409 переглядів
Деякі люди неохоче купують карти AMD для майнінгу, після того, як було оголошено про те, що у GPU Polaris незабаром відбудеться серйозне падіння хешрейту на алгоритмі Dagger-Hashimoto (Ethereum), а крім того, відеокарти AMD, такі як RX4xx і RX5xx практично повністю відсутні на прилавках магазинів, тому велика кількість майнерів була змушена перейти на Nvidia GPU для збірки своїх майнінг-рігів.

Всього місяць тому, купівля карт Nvidia, таких як GTX 1060 і GTX 1070 була непоганою альтернативою, однак і ці відеокарти незабаром закінчилися в роздрібних магазинах. В даний час практично неможливо придбати відеокарти потужніші, ніж RX 560 або GTX 1050Ti в інтернет магазинах і в роздрібних мережах, або ж доводиться платити в 2-3 рази більше, купуючи відеокарти у посередників і перекупників, при цьому ви не застраховані нарватися на шахраїв, яких з'явилося досить багато в зв'язку з ажіотажем навколо майнінгу криптовалют.

Останнім часом багато виробників відеокарт звертають свою увагу на майнерів і сьогодні ми поговоримо про відеокарту від MSI під назвою Nvidia P106-100 Miner Edition, яка спроектована спеціально для видобутку криптовалют.

MSI Nvidia P106-100 Miner Edition побудована на графічному процесорі Nvidia GP106 (Geforce GTX 1060). Це майже те ж саме, що і звичайна ігрова карта на базі Geforce GTX 1060, але з деякими модифікаціями. MSI Nvidia P106-100 Miner Edition не має відеовиходів і задньої панелі (бекплейту). Нова карта оснащена відеопам'яттю GDDR5 6Гб, має тактову частоту ядра 1506 Мгц, яка може бути збільшена до 1708 МГц. 6-пін коннектор додаткового живлення залишився на місці.

Хешрейт MSI P106-100 Miner Edition


Ресурс Cryptomined зібрав майнінг-ріг з 6-ма відеокартами MSI Nvidia P106-100 Miner Edition, а потім протестував продуктивність майнінгу на Ethash і Zcash. Нижче наведені хешрейти однієї відеокарти і повне енергоспоживання системи:

  • Claymore Ethereum miner: 20 MHS/sec, 750W - стокові частоти GPU.
  • Claymore Ethereum miner: 24 MHS/sec, 800W - розгін по пам'яті +800 Мгц, розгін по ядру +100 Мгц.
  • EWBF Zcash Miner: 290 Sol/s, 830W - стокові частоти GPU.
  • EWBF Zcash Miner: 310 Sol/s, 830W - розгін по ядру +220 Мгц.

У підсумку, можна сказати що MSI Nvidia P106-100 Miner Edition має продуктивність в майнінгу еквівалентну звичайній ігровий карті на GTX 1060. "Miner Edition" в назві не означає, що новинка швидша в майнінгу, ніж її ігрове рішення, а про те, що вона спроектована спеціально для майнерів і в ній прибрано все зайве. Те ж саме відноситься і до споживаної потужності, у новинки так само дуже схожі з ігровою версією результати по енергоспоживанню.

Що стосується ціни, зараз складно говорити на цю тему, так як в даний момент GPU GTX 1060 коштують більш, ніж в 2 рази дорожче аніж раніше. Середня ціна на ринку на ігрову відеокарту GTX 1060 складає близько 500 $, б/в варіант можна знайти за 400 $. Щодо ціни на новинку, то нам вдалося знайти на цьому сайті, що MSI Nvidia P106-100 Miner Edition коштуватиме 224 $.

На жаль відсутність відеовиходу є серйозним недоліком, який заважає рекомендувати новинку до купівлі, тому що, коли профітність майнінгу впаде, ви не зможете продати цю відеокарту геймерам і отримати частину своїх грошей назад. Крім того, очікується, що MSI Nvidia P106-100 Miner Edition буде мати скорочений гарантійний термін, який складе всього 1 рік (замість 3 років у відеокарт ігрової серії).

Однак є і плюси, ймовірно "Miner Edition" буде набагато легше дістати, так як купити її захоче набагато менша кількість людей. Якщо ви постійно стежите за профітними криптовалютами, то, ймовірно, ви зможете окупити відеокарту і заробити на ній. Крім того, MSI Nvidia P106-100 Miner Edition - це не ASIC-пристрій і ви не будете прив'язані до одного алгоритму або монети. Ще один важливий момент це те, що в MSI Nvidia P106-100 Miner Edition будуть використовуватися більш довговічні вентилятори із захистом від пилу, завдяки яким, на відміну від ігрових рішень, новинка офіційно призначена для роботи в режимі 24/7.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах