Bitcoin-холдерам потрібно 1335 днів, щоб отримати «впевнений» 100% прибуток

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
10 переглядів
Згідно з даними ресурсу BitcoinEconomics, власникам Bitcoin потрібно зберігати («холдити») Bitcoin'и 1 335 днів (або 3 роки і 8 місяців), щоб отримати «впевнений» 100% прибуток. Це майже відповідає чотирирічному циклу, базованому на халвінгу Bitcoin.


Щоб отримати 75% прибутку, потрібно зберігати біткойни протягом 317 днів. Це близько до середньої довжини ведмежого ринку. 827 днів для 95%. Для порівняння, щоб отримати 100% «впевнений» прибуток від S&P 500, вам би треба було б 23 роки.

Крім того, важливо враховувати, що цей аналіз просто розглядає ймовірність отримання прибутку, а не масштаб цього прибутку. Коли біткойн знаходиться в бичачому ринку, прибутковість перевершує практично весь прибуток, який можна отримати на фондовому ринку.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?