Біржа KuCoin продасть BTC зі знижкою на суму $1,5 млн

CryptoExplorer         Немає коментарів         KuCoin Bitcoin KuCoin Shares
270 переглядів
Сьогодні сінгапурська біржа криптовалют KuCoin оголосила, що в рамках святкування своєї другої річниці продасть Bitcoin'и зі знижкою користувачам, які виконали певні вимоги.

Згідно із заявою біржі, продажі BTC заплановані на суму $1 500 000 (близько 144 BTC). Для цього користувачі повинні зберігати на своїх верифікованих торгових рахунках не менше 50 токенів KuCoin Shares (KCS).

Важливо відзначити, що фактична вартість Bitcoin (BTC), що підлягає продажу, буде визначена в день флеш-продажу, так як ціна криптовалюти постійно коливається.

Умови


  • KuCoin запустить спеціальну сторінку флеш-продажів, на якій користувачі зможуть купити BTC з великою знижкою, використовуючи свої токени KCS;
  • Біржа зробить випадковий знімок сальдо KCS до 22:00 16 вересня 2019 року (UTC+8), щоб переконатися в зберіганні користувачами зазначеної суми;
  • Кожен обліковий запис отримає право витратити не більше $750 на акції KuCoin Shares, при цьому для стабілізації ціни значення буде розраховано в Tether (USDT);
  • Користувачі, які беруть участь у флеш-продажу, отримають придбані BTC, в той час як акаунти з низьким балансом будуть позбавлені такої можливості.

Зрозуміло, останнє оголошення KuCoin про знижки на BTC і анонси нових рекламних кампаній привели до різкого зростання вартості токена біржі (KCS).

У період, коли більшість криптовалют борються за рекордний прибуток, KCS виросла більше, ніж на 7%, додавши зростання з $1,44 до $1,56.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах