Блокчейн-месенджер ELVN проведе IEO на біржі Coinsbit

CryptoExplorer         Немає коментарів         Coinsbit
14 переглядів
Криптовалютна біржа Coinsbit проведе третій раунд IEO для блокчейн-стартапу ELVN, зайнятого розробкою однойменного месенджера з токенізованою екосистемою. Про це повідомляється в прес-релізі.

ELVN - це месенджер з функціями соціальної мережі, вбудованим криптогаманцем і системою винагород за активність в додатку і залучення нових користувачів. Перша версія програми, запущена в 2018 році, націлена вирішити проблеми приватності даних в мережі і відсутності матеріальної цінності для користувачів.

Деякі блокчейн-ентузіасти вважають, що будь-яка цензура - це погано, а в ідеальному мессенджері свобода слова повинна бути гарантована. Однак як розробники ми несемо відповідальність за наслідки, не кажучи про юридичні нюанси. Ми віддаємо пріоритет приватності: у нас немає команд, які цілий день розглядають призначений для користувача контент, і ми ніколи не будемо продавати призначені для користувача дані.

У той же час ми повинні бути впевнені, що наш контент безпечний для всіх користувачів, включаючи дітей. Різниця в тому, що в якості цензора ми використовуємо алгоритми машинного навчання і криптографію, а не людей


, - пояснив CEO ELVN, Алекс Райнхардт.

У серпні ELVN зібрали $2,7 млн в рамках перших двох раундів IEO на криптовалютній біржі Coinsbit. Третій раунд запланований на 25 вересня.

Як повідомили представники ELVN, зібрані в рамках IEO кошти підуть на впровадження ІІ-алгоритмів для автоматичної модерації контенту. Один з алгоритмів буде фільтрувати контент, не призначений для неповнолітніх користувачів. Інший - боротися зі спамом і небажаною рекламою, а також відстежувати спроби використання мессенджера в незаконних цілях на кшталт відмивання грошей і фінансування тероризму.

Крім того, біржа Coinsbit готує до запуску власний токен CNB. Біржа автоматично розподілить 5000 CNB (близько $500) всім зареєстрованим користувачам. Початок торгів CNB на відкритому ринку заплановано на 1 січня 2020 року.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?