Блокчейн-месенджер ELVN проведе IEO на біржі Coinsbit

CryptoExplorer         Немає коментарів         Coinsbit
275 переглядів
Криптовалютна біржа Coinsbit проведе третій раунд IEO для блокчейн-стартапу ELVN, зайнятого розробкою однойменного месенджера з токенізованою екосистемою. Про це повідомляється в прес-релізі.

ELVN - це месенджер з функціями соціальної мережі, вбудованим криптогаманцем і системою винагород за активність в додатку і залучення нових користувачів. Перша версія програми, запущена в 2018 році, націлена вирішити проблеми приватності даних в мережі і відсутності матеріальної цінності для користувачів.

Деякі блокчейн-ентузіасти вважають, що будь-яка цензура - це погано, а в ідеальному мессенджері свобода слова повинна бути гарантована. Однак як розробники ми несемо відповідальність за наслідки, не кажучи про юридичні нюанси. Ми віддаємо пріоритет приватності: у нас немає команд, які цілий день розглядають призначений для користувача контент, і ми ніколи не будемо продавати призначені для користувача дані.

У той же час ми повинні бути впевнені, що наш контент безпечний для всіх користувачів, включаючи дітей. Різниця в тому, що в якості цензора ми використовуємо алгоритми машинного навчання і криптографію, а не людей


, - пояснив CEO ELVN, Алекс Райнхардт.

У серпні ELVN зібрали $2,7 млн в рамках перших двох раундів IEO на криптовалютній біржі Coinsbit. Третій раунд запланований на 25 вересня.

Як повідомили представники ELVN, зібрані в рамках IEO кошти підуть на впровадження ІІ-алгоритмів для автоматичної модерації контенту. Один з алгоритмів буде фільтрувати контент, не призначений для неповнолітніх користувачів. Інший - боротися зі спамом і небажаною рекламою, а також відстежувати спроби використання мессенджера в незаконних цілях на кшталт відмивання грошей і фінансування тероризму.

Крім того, біржа Coinsbit готує до запуску власний токен CNB. Біржа автоматично розподілить 5000 CNB (близько $500) всім зареєстрованим користувачам. Початок торгів CNB на відкритому ринку заплановано на 1 січня 2020 року.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах